Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kimaradhat a 6hetes növekedési...

Kimaradhat a 6hetes növekedési ugrás? a 3 hetesnèl volt talàn 2 nap, mikor picit anyásabb volt a kisfiam, de nem evett többet. 100% anyatejes, van bőven tejem.

Figyelt kérdés
Tegnap volt 6hetes, eddig semmi jelét nem mutatja a növekedési ugrásnak. Az èjszakák is baromira nyugodtak, az elmúlt 2èjszaka már 6-7 óra is eltelt 2 etetés közt,azaz lassan kezdi vègigaludni az èjszakákat.

2020. okt. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A 6 hetes lehet előbbés később is.


Nálunk 1 délelőttöt tartott mind

A 6 hónapos 5,5 hósan volt az is egy éjjel és előtte délután.

2020. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem kőbe vésett szabályok. Ráadásul ha sok tejed van, akkor fel sem tűnik akár egy nagyobb evés, mivel nem szív üresre, és nem akar éhen halni óránként.
2020. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyannyira kimaradhat, hogy nem is tudtam róla, hogy létezik, pedig tápszeres a lányom, a cumisüvegen jobban látszik, hogy, mennyit iszik, ha szoptatod pláne nem fog feltűnni.
2020. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2020. okt. 1. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 3 hetest és a 3 hónapost észre sem vettem. 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!