Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogytál szoptatás alatt?...

Fogytál szoptatás alatt? Nálam ez nem vált be, ugyan annyi a súlyom, mint amikor hazajöttem a kórházból szülés után. (5,5 hónapja) Hogyan lehet diéta nélkül egy pár kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
Már teljesen el vagyok keseredve, nem akar lemenni több kg, szoptatok még ezért fogyókúrázni nem akarok, viszont nagyon zavar a 15 kg plusz, nem szeretek emberek közt lenni sem, nincs normális ruhám sem áááááá, mit lehet tenni???
2011. szept. 12. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se fogytam. De nálam az az alapvető probléma, hogy amióta itthon vagyok, sokat nasizok. Ha normálisan étkeznék, szerintem le lehetne adni.
2011. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alinaaa ***** válasza:
100%
Nem gond ha off-olok? Rajtam csak 3-4 kg van, de zavar. És a legnagyobb baj, hogy állandóan ennék. Egész nap, ha meg visszafogom magam észreveszem,hogy kevesebb a tejem. Már csak abban bízok, ha a hozzátáplálás elkezdődik én sem fogok annyit enni és lemegy az a fölös:)
2011. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én sem fogytam, és nem is foglalkoztam vele igazából, most sem fogok ez miatt aggodalmaskodni, majd ha már nem szoptatok, akkor jöhet a diéta meg minden.

Addig pl tornázhatsz!

2011. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Én fogytam már, 11 kilóval vagyok kevesebb, mint a terhesség előtt.

Ez nem igaz, hogy nem lehet odafigyelni a táplálkozásra szoptatás alatt, nem mondom, hogy fogyózni kell.

Meg lehet azért tornázni, ha nem is ezerrel.

Én pl. biciklivel járok mindenhová, ahová csak lehet, és nem kell vinni a babámat.

A pici 3,5 hónapos.

Mindenkinek jót tesz a mozgás.

ha pl. 2 évig szoptatsz, akkor addig nem mozogsz?

Ez a szoptatás csak kibúvó a depis dagi anyukáknak!

2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, megelőztél! Épp ezt a kérdést akartam kiírni, csak annyi különbséggel, hogy 4 hónapja szültem, és 10 kiló van rajtam. Csináltam múlt héten káposztalevest, mondom tök jó, éhezni sem kell.... Ja, csak annak nincs tőle hasmenése, aki nem evett belőle. (szoptatok, de kisfiamnak semmi baja az elvileg tiltottaktól).Aztán ki is öntöttem. Mondom, akkor elkezdek tornázni. Rubint Réka 2*20 perc. Háááááááát, ülni is alig tudtam hétvégén. De ma újrakezdem. Igazából most ahhoz gyűjtöm az erőt.
2011. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázni, koplalni kell, csak egészségesen, okosan étkezni. És el lehet kezdeni sportolni is.


Nekem ezek beváltak.

2011. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Második szülés után ugyanannyi voltm ,mint előtte(67- kg/170cm)

Nem fogytam, 1 kg feljött/lement.

De mivel az első terhességemet 63 kilóval kezdtem (és akkor éppn fogyóztam) , úgy döntöttem elég, 2 éves szoptatás után elkezdtem fogyózni: most 61 vagyok

Még mindig szoptatok, 2,5 éves a kicsi.

2011. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

előző



Valahol szerencse s szerencsétlenségnbemn, hogy a 2. terhességem alatt terhességi cukorbeteg lette, így nagy zabálások kimaradtak.


Az első gyereknél (mindjuk 4,4 kiló lett) 18 kg-ot híztam, szülés után még lement 12 kiló, de ahogy írtam 10 soha nem lettem annyi, mint 12 éve voltam, csak most.


De sajnos sokan abba a hibába esnek, hogy nminden nap kieszik hűtőt, aztán szülés után meg sírnak.


Ugyanez igaz a szoptatásra: lehet enni, de mértékkel és az sem mindegy, hogy mit.

Cukrot, felesleges CH-ot nyugodtan ki lehet iktatni, bolti gyümölcsjoghurt, túrókrém is hízlal, mint franc, cukros üdítők szintén...

2011. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen fogytam, de ez alkat kérdése. 22 kg plusz volt rajtam a 2. terhességem végére (az elsőnél 17, de eleve 5 kg feleslegem volt), az első és a második végére is 74 voltam. Most 4 hónapos a pici és 51 kg vagyok. mivel irtó nagy hasam volt most másodszorra, lett egy kis kötényhasam. sétálj sokat és rengeteg vizet igyál, ennyit tehetsz, szerintem belefér egy kis torna is, szoptatás után.
2011. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Fogyókúrázni nem szabad szoptatás alatt. Fontosabb, hogy legyen tejed, mint hogy 4-5 kilóval könnyebb legyél. Én a harmadik gyerekemmel 20 kg-t híztam. 62-ről 80-ra! Most kb70 kg vagyok. A pici 7,5 hónapos. Ja, 178 cm vagyok. Majd ha a kicsi már mászik, járkál, rosszalkodik majd lemennek a plusz kilók. Fel a fejjel! Amúgy sokkal szebb egy anyuka, ha nem úgy néz ki, mint egy csontváz.
2011. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!