Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha faros babám nem fordul be...

Ha faros babám nem fordul be és császározni fognak, akkor az programozott császár lesz, tehát a 38-39. héten megcsinálják, vagy ilyenkor meg szokták várni, míg a szülés magától beindul, és úgy császároznak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elnézést az Off-ért, de ezért miért kellene császározni?

Nem akarod simán megpróbálni vagy más oka is van a császárnak? Mert a válasz is attól függ persze.

2009. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez korházfüggő és dokifüggő. Nekem nem fordult be, betöltött 39 hetesen a dokim megcsinálta a császárt, nem várta meg míg beindul.
2009. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem holnap lesz programozott császárom, mert vékony az előző vágás hegvonala és a doki szerint nem bírná ki a kitolási szakaszt. Nekem nem várja meg, amíg beindul magától, de holnap azzal kezdi, hogy beindítja, mert ez élettanilag kell állítólag az anyának és a babának is. Én betöltött 39. hetes vagyok, amúgy péntekre voltam kiírva.
2009. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szombaton rákérdeztem a dokimnál, hogy hogy lehet szülni, ha nem fordul be a baba. Azt mondta, ő inkább vágna, mert 10* rizikósabb a természetes szülés a faros babánál. Első babám lesz, nem akarok a saját fejem után menni, a doki csak jobban tudja tán, hogy hogyan jobb, mint én. Nem vagyok a császár híve, és még remélem, hogy befordul, hisz még csak 33 hetes vagyok, de ha a doki megmond valamit, akkor - ismétlem - nem merek a saját fejem után menni, annál is inkább, mert sosem szültem, nem tudom, mibe vágom a fejszémet.
2009. dec. 14. 16:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem végig faros volt, és megvárták, amíg beindul. Pont a kiírt napon császároztak meg. Ez tényleg doki és kórház függő.
2009. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ha nem fordulna be, akkor se keseredj, nekem nagyon jó élmény maradt az egész, nagyon gyorsan gyógyultam, már másnap egyenes háttal jöttem-mentem a babámmal. Igaz az első felkelés borzalmasan fájt, de 1 héttel a szülés után már nem is fájt. A vágá már gyönyörű!

Sok boldogságot!

2 és fél hetes baba anyukája

2009. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is vár a dokim...a kiírt napig és megpróbáljuk a hüvelyit,pedig nagyon faros a kisaszzony:S Fosok rendesen,de megszülöm ha addig élek is:D


Ada és Abi ^^

2009. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem csinálták meg előbb a műtétet, meg akarták várni amíg beindul a szülés. De betöltött 42 hetesen sem indult be semmilyen behatásra, így lett császár.

Én rettegtem attól, hogy a faros babámat megszületik hüvelyi úton. Akkor már inkább császár.

2009. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A császár egészen biztosna biztonságosabb mint sima szülés. nekem mindkettő császár volt, a másodiknál előre tudtuk is, és megvárták amíg beindul. Már egy nappal túlhordtam és reggel még haza küldött a doki. És szombat éjjel császároztak, emlékszem nagyon kedvesen, de zsörtizett a műtös stáb, mert volt aki már aludt, (köztük a dokim is) volt aki egy tök jó kalózós filmet nézett és lemaradt a végéről. De hát így jártak.
2009. dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem hagytak vajúdni, meg se várták hanem egyből műtő, örülök is.
2009. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!