Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar időnként...

Miért nem akar időnként szopizni a lassan 4hónapos babám?

Figyelt kérdés

Általában bölcsőtartásban szoptatom. Az utóbbi időben a szopizás közben hirtelen elengedi a cicit és a testével kifelé kezd fordulni(addig ugye szemben volt velem), közben sír, megfeszül picit. Ha várok és újra mellre teszem van hogy azután szopizik tovább, de aztán hirtelen megint elengedi a cicit.

Ezt amúgy nem minden alkalommal csinálja, de mostanában gyakran. Nem tudom mi lehet az oka?!

Időnként félrenyel, lehet attól ijed meg, aztán a rossz emlék miatt nem szopizik tovább? Vagy az emésztése indulhat be?

Kinek volt hasonló tapasztalata?



2020. okt. 10. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a fogacska....
2020. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb ekkor kezdődött, hogy már nem volt kényelmes neki ez a póz. Azóta nem is tudom így szoptatni, csak éjjel félálomban.
2020. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 milyen póz(ok) váltak be?
2020. okt. 10. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogacska

Forogni kezdett

Amikor fáradt volt küzdeni a tejleadómmal..


Később 5-7 hó közt rosszabb lett


Aztán már fejenállva is megy nekik

2020. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok : egy póz vált be, a pelenkázón fekszik háton én meg fölé hajolok.
2020. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezt csinálja a 4 hónaposom..

Néha tépi a bimbómat, mert szívná, de közben fordul is, ááá. De kitartó vagyok, nem adom fel ennyitől, de jó lenne erre valami megoldás.

Ez a pelenkázós póz jó ötlet lenne, de nekünk elég magas a pelenkázó, nem érem ugy fel. Vagy én vagyok túl kicsi :D

De én is a fogakra tippelek, eléggé gyűr mindent, és állandoan folyik a nyála.

2020. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk min.30perc egy etetés, nem bírnék addig hajolni a pelenkázó fölé. Magasan van nekem is.
2020. okt. 10. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogzáskor csinálta ezt, meg ha türelmetlen lett. Ekkor hagytam, negyed óra múlva újra próbáltam. Én karfás fotelban ülök mindig, egy kispárnán fekszik az ölemben szoptatáskor. A feje mellmagasságban,a lába a combomon támaszkodik, így a kényelmes Neki. 10 hónapja szoptatok, más póz nekem is kényelmetlen volt, csak így a jó.
2020. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!