Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejbelövellés után hogyan...

Tejbelövellés után hogyan lehet beállítani az elégséges adagot?

Figyelt kérdés

Nagyobb sárgadinnye méretűre nőttek a melleim, de a baba relative keveset szopik, a mellem meg "kínálná", csomósodik, kőkemény az egész.

Ha masszirozom meleg víz alatt a csomókat, kicsit jobb de a termelés mennyisége marad. Tegnap már inni sem mertem hogy ne legyen még több.

Ha fejnék egy picit h megkönnyebbüljön, azt a mellem stimulációnak venné és még több termelődne. Nem látom a megoldást:(


2020. okt. 27. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy picit le kellene fejni, hogy megkönnyebbülj. Épp csak annyit, hogy ne feszüljön, mert begyulladhat. Nekem ez az állapot mind a két gyerekemnél max 2 hétig tartott, utána beállt szépen.
2020. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom de en szerintem elektromossal fejnek belole, mert igy be fog gyulladni 😶 majd ha a babad gyomra nagyobb lez biztos beall a dolog... Szuleszno meleg zuhany alatti fejest javasolt, ha mar kemeny, csomos... De ha van elektromos mellszivo az aranyat tud erni.
2020. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nagyon rosszul teszed, hogy nem iszol... Enni es inni kell, ne aggodj, megoldodik...
2020. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteget fejtem. A babám valamiért napokig nem volt hajlandó a bal mellemből cicizni ezért fejnem kellett óránként. Tiszta csomó volt és fájt is. Egyik éjjel még lázas is voltam tőle. Nagyon jót tett. Egy hétig csináltam ezt utána a baba elfogadta. Én csak ajánlani tudom.
2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap alatt nem állt be... mérséklődött a mennyiség, sose fejtem csak annyit, hogy ne gyulladjon be, de masszív túlkínálatban élünk. Pedig a gyerek 6 hetes korától 1x kel éjjel, de még mindig tejben úszva ébredek. Ha ilyen alkat vagy, nem tudsz mit tenni. Annyi, hogy tényleg ne kezdj el nagyobb mennyiségeket fejni, mert megőrülsz 😃
2020. okt. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!