Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikrtól lehet majd a babónak...

Mikrtól lehet majd a babónak gyümölcsöt adni? Nagytudású anyósom szerint két hónapos kortól. Ez igaz? Elegem a vén fejéből már most, pedig babóm csak 3hetes még. Anyósom a szomszédban lakik.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 18:12
1 2 3
 21/22 xStefix ***** válasza:

Nem én hoztam be a rossz és felelőtlen anya dolgot.. Látszik, hogy ez a téma mindig tovább gerjeszti önmagát. :(

Amit a vasról írtam, az általában így van, akkor is, ha a te orvosod máshogyan gondolja/tudja. (De persze lehet, hogy a ti esetetekben pont jót tanácsolt. Én csak összegezve írtam, hogy ez is a tévhitek közé szokott tartozni.)


Egyébként meg egyetértek, végső soron mindenki úgy neveli a gyerkőcét, ahogyan helyesnek ítéli. De a túlbuzgó, nagyon beleszólós családtagokat (akár saját szülő, akár anyós) tényleg jobb kihagyni, ha lehet...

2010. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az ő idejében lehetett, most nem úgy van.

Én 3 és fél hónaposan adtam először, szerintem a 4 hónapot várd ki, utána adhatsz (alma, banán, és NEM narancs, mert ez a másik, ami akkor az ő idejükben elsők között volt, de tutira savat csinál...)

Egyébként vagy hagyd rá, vagy hivatkozz az orvosra/védőnőre, hogy ők hogy javasolták.

2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!