Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Volt egy alkalom a menstruációm elmúlása után 5 nappal hogy megszakítással szeretkeztem a párommal. Másnap ment vissza külföldre dolgozni. Aktus után 14. napon teszteltem délután 25ös tesztel ami negatív lett. Holnap kellene megjönnie ha 28 napra számolom, de ezt pontosan nem tudom megmondani mert rendszertelen a ciklusom..

2019. máj. 30. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
és semmi jele sincs hogy meg fog jönni. 1 heteszúrkál a hasam alja, kissé ingerültebb vagyok ezen a héten mint szoktam lenni.
2019. máj. 30. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztetek igen lehetséges.
2019. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mikor teszteljek újra?
2019. máj. 30. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Várt menstruáció kimaradása után 1-2 nappal.
2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még mindíg nem tudom hogy mikor kell megjönnie. mindíg máskor jön meg. van hogy 21 napra van hogy 27-28, legutóbb 24 napra jött meg. így sejtelmem sincs mikor teszteljek újra.
2019. máj. 30. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

"1 heteszúrkál a hasam alja, kissé ingerültebb vagyok ezen a héten mint szoktam lenni."


Ezek tipikus PMS jelek is lehetnek, én nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2019. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Mi lett?
2019. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!