Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 honapos baba mellett meg...

5 honapos baba mellett meg mindig ilyen eros tejleado reflex?

Figyelt kérdés
A mellem ugyan mar reg nem telitodik tul, es fejessel sem jon konnyen sot alig tudok mar fejni, de ha a baba szopizik megis mindig olyan erosen jon hogy van hogy felrenyel es latom ahogy bugyog ki a szajan meg ha elengedi a cicim van hogy rendesen spriccel a tej. A baj az hogy a babamnak ez nagyon nem tetszik 5perc max egy eves, es utana sehogy nem tudom viszarakni cicire. Az elmult 3 hetben csak 150gr-ot hizott. Komfort szopizni is max felalomban szokott erre inkabb a cumit keri, gondolom olyankor mar nem szeretne ha dolne a tej a pocijaba. De igy meg leginkabb az elotejet eszi nem? Sajna nem nagyon tudom kifejni se...
2012. febr. 18. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor 5 hónapos volt és megszívta, az elején olyan brutálisan spriccelt a tej, hogy alig bírta nyelni. Ha ilyenkor elfordította a fejét, akkor mint a slagból, amit a végén befognak dőlt a tej, és alig állt el.
2012. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 5 perc alatt simán degeszre eszi magát, ha ennyire jön a tejcsid. Viszont a 150gramm hízás 3 hét alatt, tényleg nem sok, bár nekünk is volt ilyen, és az utolsó héten meg úgy belehúzott, hogy végül 500gram volt a plusz, hátha nektek is így lesz.


Sztem beszélj a védőnővel, hátha mond vmi okosat, meg várj, tudod egyik hónapban sokat híznak, a másikban kevesebbet...

2012. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5 hónaposan ha csak anyatejes még a babód, akkor nem feltétlen fog sokat hízni már. Nem biztos, hogy elég neki csak a tej ahhoz, hogy sokat hízzon. Nem lehet, hogy inkább nőtt ebben a hónapban?

Szerintem ő már megtanulta ennyi idő alatt "kezelni" a nagy tejleadó reflexedet. Az én mellemből is spiccel szanaszét a tej az elején. Olyankor a kislányom elengedi a mellem. Ha vége van, visszateszem cicire és szopik tovább. De lehet tényleg elég neki az 5 perc evés.

Szerintem, ha jó kedvű a babád és van elég kaki, pisi a pelenkában, akkor ne aggódj.

2012. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!