Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet hogy a 7 hetes...

Mitől lehet hogy a 7 hetes babám csak 3x vagy 4x eszik egy nap? Nem gond ez?

Figyelt kérdés
Hajnalban evett, aztán délelőtt egyszer, kora délután egyszer, és azóta nem, alszik. Egyszer fog vacsizni remélhetőleg. Az éjszakát átalussza. Nem kevés ez egy 7 hetes babának? Mikor eszik, sokat eszik, legalábbis a cicim nagyon kiürül, csak zavar hogy ilyen ritkán lesz éhes. Gyarapodásával eddig nem volt gond, ez a ritka evés pár napja kezdődött.

2020. nov. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a súlya gyarapszik, akkor elvileg nem gond, mért esténként. Akár 1-1 evést is lemérhetsz. De azért próbáld meg többszór kínálni neki, a kiszáradás elkerülése végett. (Bár ha van elég pisis/kakis pelus, akkor azzal sincs gond)
2020. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaki 1, ritkán 2, de van hogy egy nap kimarad. pisis pelus 6-7 naponta
2020. nov. 9. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hónapos. Ő ugyan tápszeres, de változó, hogy mennyit eszik 80-160 ml között mozog. Ő is átalussza az éjszakát egy hete (este 8-tól reggel 6-ig), így ötször eszik egy nap. A gyerekorvos szerint 6-7 alkalommal kellene ennie (de ő ha nem éhes nem eszik). A három~négy evés szerintem azért kevés, én egy evést minimum beiktatnék még valahogy.
2020. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pelusok száma jó, de azért szerintem is beleférne még 1 vagy 2 evés.
2020. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj nálunk is, hogy ha nem éhes nem eszik. Hiába kínálom, pár kortyot sikerül esetleg
2020. nov. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!