Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babam meg csak anyatej...

7 hetes babam meg csak anyatejet eszik, kellene mar neki mas is vagy ez eleg?

Figyelt kérdés

a tejcsi eleg csak mindenki furcsalja hogy nem adok neki teat,miert kellene teaztatni,ha eleg a tej?nem ertem.

amugy 2 honaposan lehet mast is adni mar vagy meg korai?


2009. nov. 20. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elég neki a tej ne adj neki mást!!!Mi 3hónaposak vagyunk és csak anyatejes.Teát 1x próbáltam neki adni (2hete) de egyáltalán nem ízlett neki.

2009. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kínáltam a fiamat 2 hónaposan vízzel is és teával is, de azért mert ő a legnagyobb melegben volt ennyi idős. Úgyhogy szerintem sem kell neki más!
2009. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém 11 hetes, nem kap mást, csak anyatejet.
2009. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, 6 hónapos korukig nem láttak, csak anyatejet. Nem kell nekik más, a természet ezt kitalálta szépen. Ne szoktasd őket rossz szokásra (lóg a teás üveg a szájában...)
2009. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem már a tököm tele volt amikor állandóan ciciztetni kellett, akkor is ha szomjas volt. Mondjuk ő nyáron volt picike és én adtam neki teát is, vagy vizet.
2009. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass idős se gyermektelen ismerőseidre! Neki pontosan elég az anyatej. Enyém 5 hósan kapott gyümilevet, melegben meg 1 kis vizet is. Ezután kezdtük a reszelt almát stb.

Nagyon jól csinálod!

2009. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ki mondta Neked, hogy két hónaposan mást adj? Ne tedd, 6 hónapig elég az anyatej, akkor is, ha szomjas. NEM kell más, az idősebbeknek ez azért furcsa, mert ők még másképp csinálták, én pl. 6 hetesen más répalevet kaptam... Most meg erősen allergiás vagyok.
2009. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!