Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós párna hasznos?

Szoptatós párna hasznos?

Figyelt kérdés

Használtátok szoptatáshoz, vagy csak alváshoz?


Ha használtatok, milyet?


2020. nov. 22. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónaposan azért sokkal kényelmesebb volt aludni, és a kicsi volt amikor ebben aludt el mikor még a ringatás sem segitett
2020. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szereti meg van, aki nem. Ismerösnél próbáld ki, hogy mennyire tetszik neked a gyakorlatban
2020. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi használjuk,nekünk bevált. De tényleg nem mindenki szereti. Próbáld ki.
2020. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ahoz, hogy nagyon emberfüggő. Sógornőm imádta, szerinte egy áldás, sokkal kényelmesebben tudott szoptatni. Én nem szerettem, nekem "nem állt kézre", zavart, hiába segített (megkértem, hogy mutassa meg, hátha csak én vagyok béna) hogyan tegyem stb. Egyszerűen nem jött be.
2020. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 évig szoptattam, sosem volt szoptatós párnám. Egy olyan pózt használtam, ahol el sem fért volna egy párna :).
2020. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szoptatáshoz nem használom, de attól még kényelmes és szeretem :D Vagy hát, ahogy vesszük, a babát nem teszem rá, csak a derekam alá hajtogatom a párnát, így kicsit jobban hátra tudok dőlni és nekem így kényelmesebb a szoptatás, de amúgy inkább csak alváshoz használom most is. Ennek ellenére szerintem hasznos, én nagyon szeretem :D
2020. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak ezzel tudok nagy hassal kényelmesen aludni. Szoptatáshoz nem tudom fogom e használni, majd elválik milyen lesz vele /nélküle.
2020. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én megvoltam nélküle de utólag azt gondolom, hogy jó lett volna ha van egy, lehet nem szakadt volna le a kezem hátam egy-egy maratoni szopi után.
2020. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alváshoz és szoptatáshoz is bevált nekem.
2020. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok!


Mindenkinek köszönöm a sok, számomra hasznos hozzászólást!


Szép estét, mindenkinek!

2020. nov. 22. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!