Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós párna hasznos?

Szoptatós párna hasznos?

Figyelt kérdés

Használtátok szoptatáshoz, vagy csak alváshoz?


Ha használtatok, milyet?


2020. nov. 22. 17:45
1 2
 11/16 Derjaderja ***** válasza:
60%
Szuper szerintem.
2020. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Aludni használom, pedig nem vagyok már terhes:) Magam köré teszem párna helyett használom. Mint egy fészek. Nincs is pihentetőbb a hajnali szoptatás után így aludni.
2020. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Aludni is használtam, ill. szoptatni is csak azzal tudtam. Most a gyerekek játszanak vele. Scamp márkájú amúgy, vatelin töltetű, így nem zörög mint a gyöngyös.
2020. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Eloszor nekem alvashoz, aztan szoptatashoz,aztan elkeriteni vele a babat az agyon h nehogy raessen a masik 2 gyerkoc (babaöböl), mostanaban hasra teszem rajta h izmositsuk a hatat, plusz mivel refluxos, sokat van rajta haton ugy is h a fejet magasabban tartsa mint a hasat. Az egyik leghasznosabb dolog volt, amit vettunk.
2020. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Legjobb!! Terhesen aludtam vele, most azon etetek. Kell!
2020. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Greta.Miller válasza:
Szia, nem tudom mennyire releváns a válaszom ennyi idő elteltével, de én, mint kezdő anyuka nagy hasznát vettem a szoptatós párnának. Ráadásul a terhességem alatt is használtam [link] egy ilyet. Annyira jó, hogy sokáig használható és így tényleg nem az volt, hogy csak a terhesség vagy csak a szoptatás alatt lehet használni. A terhességem 7. hónapjától használom már lassan fél éve és még legalább egy évig tervezek szoptatni, ha minden jól megy. :)
2021. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!