Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefogtok hurrogni de mi az a...

Lefogtok hurrogni de mi az a szoptatós párna?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor hallom/ látom.. de mibe kulonbozik? Mire jó? Hogyan kell használni? Első babás vagyok, soha sem hallottam h mire kell!!
2017. júl. 18. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Google a barátod. ;) nézz róla képet.
2017. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Es ezért téged felpontoztak? Komoly?:D nagy segitség lehetsz ezen az oldalon😁😁😁😁
2017. júl. 18. 21:21
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Sima kispárnát is használhatsz szoptatáshoz,vagy anélkül is szoptathatsz. Én már terhesen beszereztem egyet egyébként,ugyanis csak azzal tudtam aludni. Jól megtámasztotta a pocakot így sokkal kenyelmesebb volt.
2017. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Most mi bajod van? Nem akarom elhinni, h nem találsz semmi leírást a szoptatós párnáról és csak a gyk adhat neked választ a kérdésedre.

Amúgy meg nem kell sok ész ahhoz, h az ember tudja, h mi az a szoptatós párna. De hát szerencsére nem vagyunk egyformák és nincs mindenkinek a béka segge alatt az intelligencia szintje.

2017. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi bajom van? H nem azt kerdeztem hol nézzem meg, hanem hogy valóban hasznos -e es ki hogy használja. Mire jó? Nem az erdekel h hogy nez ki és mennyibe kerul. Mar boccs..de neked mi bajod? Unatkozol h belém kötóttél? Miert van ilyen minden kerdes alatt..
2017. júl. 18. 22:02
 6/17 A kérdező kommentje:

Es kössz , hogy kb lehülyeztél. Jó h nem szr anyáztál le előre. De te biztos kva okosan bújtál ki anyuciból.. de nem bírom az ilyen okos embereket!

Boccs... gondoltam h szopizáshoz van, csak azt nem értem minek? Mivel basszus nincs gyerekem. Hú de nehéz ezt felfogni... minek kell értetlenkedni. Megsúgom h nem vagy semmivel intelligensebb. Boccs h nem kérdeztem semmi monumentálisat😏😏😏



Masik valaszolónak nagyon-nagyon köszönöm :)

2017. júl. 18. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
A hagyományos "banán" formájú hungarocell töltetest 3 dologra lehet használni. Amikor még várandós vagyok és nagy a pocakod akkor alváshoz, támasztod ki vele magad. A már megszületett csecsemő alá szoptatás közben ,h kènyelmesebb legyen 1 órán keresztül is egy helyben ülni. Illetve ha egy fèszket keszìtesz belőle a csecsemőt is "bele" lehet rakni. Szerintem ennyi funkciója van. ;)
2017. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Na figyu. Az egy nagyon király dolog. Banán alakú vagy patkó. Van belőle ilyen is es olyan.is. A derekad kore kell tenni. Hátul megkotod mert vannak a vegein kötők. Szóval felkotod es arra teszed a babat es ugy szoptatod.

Igazából lehet sima párnával is de ez tok kényelmes. 5e ft korul kezdődnek de neten találhatsz olcsóbban is. Sot varrónő megvarrja neked.

Van tobbfele toltet belőle.bio meg hungarocell gyöngyös vagy siman olyan mint egy párna amiben parnatoltet van. Mindnek van előnye hátránya. (egyik hangos masik nehez harmadik meleg) Ezt a neten olvasd el ha venni akarsz.

En pl terhesen is használtam aludni. Olyan 140-160 cm hosszú az enyém olyan mint egy kukac kicsit banán alakú a kozepen kb 40cm igy tokjo vele nagy hassal aludni.

Nos.. Ez a szopiparna.


Van aki a kisbabának is odateszi hogy annak segítségével álljon fel arra masszon ra. Bar ehhez kemeny toltet kell. Bio vagy hunagocell. Szoval eleg sokáig, es nem csak szoptatni jo. En imádom.

2017. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noisy23 ***** válasza:
72%

Hagyjad kerdezo,par ember csak trollkodni meg rohogni jar ide...

En is vettem de szoptatashoz sosem használtam,nekem tul kenyelmetlen volt, csak a picurt fektetem rá ha en elfoglalt vagyok,néha azon is alszik (5 hetes) :)

2017. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hú de jó. Na ezek pl nincsenek a leíráspkban a párnákat árusító oldalakon. Koszonom egest jol hangzik ez a banán alakú.:) koszi !!


Igen de mégis fel van pontozva

.;S

2017. júl. 19. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!