Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy vegyek rá 4 fog 9 hónapos...

Hogy vegyek rá 4 fog 9 hónapos büszke tulajdonosát, hogy változtasson a szopi technikán?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kinn van a 4 fog,jön az 5.pár napja nagyon fáj a szoptatás,nem ráharap,hanem ahogy szopizik,karcolja (vagy hogy is mondjam) a fogával a bimbót.nagyon tud fájni :( Ami itthon van bimbóvédő állandóan leesik és nem is fogadja el,amint megérzi,elkezdi piszkálni,nem hajlandó cicizni.Leválasztani nem szeretném,főleg hogy az elalváshoz kell neki ,éjjel is még megébred

2017. jún. 30. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én anno azt olvastam, hogyha harap, vagy rosszul cicizik ne kihúzd a cicit a szájából, hanem nyomd oda a kis fejét a melledbe, akkor elengedi. Addig kell csinálni, amíg meg nem tanulja. Amikor pedig visszarakod, kérd, hogy nyissa nagyra a száját, és csak akkor van cici, ha elég nagyra nyitotta.


Nálunk bevált mindkét tanács, az egyik még a szoptatás elején, csak úgy raktam oda, ha nagyra nyitotta.


A másik a harapós korszakban.

2017. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom
2017. júl. 1. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:

En arra ügyeltem hogy a mimbo ne ferduljon el a szájában es ugy szopizzon.

Egyszer sem ereztem a fogát pedig az also két metsző bőven kint volt

2017. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*bimbo :)

( ugy nez ki mobildiszlexiás lettem :))

2017. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szoval maga a bimbo ahogy szivja, egyenesen alljon a szájában ugy legyen a baba elhelyezve
2017. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mint amikor mi pl szivoszallal iszunk. Nem a fognak kell támasztani. Magyarán rosszul van a mellre téve a baba
2017. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.eddig csak a fekveszoptatás működött,lehet megpróbálom máshogy
2017. júl. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!