Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? A babám szopás...

Mit csináljak? A babám szopás közben elalszik és ha büfiztetni akarom felébred vagy ha rakom vissza a kiságyba. Ezért inkább hagyom aludni háton de a feje oldalt van nem fog megfulladni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én babámmal semmi baj nem volt. Ő nem hogy bealudt,de nem is büfizett.Igy beraktam az ágyikóba és aludt a következő evésig.
2010. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon ritka, de lehet belőle baj, ha visszajön a tejcsi, megfulladhat tőle. A büfi azért is kell, hogy ne fájjon a pocija a levegőtől. Ha felébred az nem baj, és inkább büfiztettem, minthogy fájjon a pocija, vagy nagyobb gond legyen.
2010. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kicsim is ezt csinálja de akkor is meg kell büfiztetni! Próbáltam én is hagyni aludni de akkor később olyan sírást produkált!Gondolom kínozta a bent maradt levegő. Ha felébred ringasd kicsit, én van hogy vissza is teszem cicire és akkor addig játszunk míg aztán böfi is volt és alszik is :)

Attól meg hogy oldalt van a feje még öklendezhet és az sem fix hogy a fejét oldalt fogja tartani!A kislányom legalábbis volt hogy hányt is és ha nem lettem volna ott mellette..brrrr

De ez csak az én véleményem. Sok sikert! :)

2010. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére a hasa nem fáj de ha büfiztetni próbálom nem alszik vissza hanem bömböl és hogy megnyugodjon visszarakom cicire.Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 6. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindig elaludt a szopin. Én csak ágyon fekve szoptattam, máshogy nem volt kényelmes. Aztán ha elaludt, úgy hagytam az oldalán fekve.

Soha nem volt belőle baj.

2010. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy alvás közben is büfiztessem?
2010. szept. 6. 12:56
 7/11 A kérdező kommentje:
De neki csak a feje van oldalt nem pedig az egész teste.
2010. szept. 6. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős... néhány hetesen még büfi nélkül biztos nem tettem volna ágyba, de most 4 hónaposan simán. Szerintem látod rajta, hogy már nem kell azon aggódnod, hogy félrenyel vagy megfullad...
2010. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én épp ezért sosem büfiztettem. Nem nyelt levegőt, mert úgy szopott, mint egy lajhár. Csak egyszer jött vissza cucc. Mivel egy helyiségben éltünk, azonnal észrevettem, bár nem volt hanyatt a feje és simán kicsorgott.
2010. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha elalcsizik szopi közben a babóm úgy teszem le h kicsit kitámasztom a takarójával oldalra és akk tuti h nem nyeli félre ha visszajön:) sztem nem kell azért felkelteni lehet h a következő evés elött böfizik és akk már jó is lesz a pocikája=)
2010. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!