Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert vergodik a cicin?

Miert vergodik a cicin?

Figyelt kérdés
Kisbabam 4 honapos, 100% anyatejes. Eddig cicifuggo volt, de most 2-3 napja 20 utan csak vergodik a cicin. Eszik par percet utana kifordul es sir feszeng. Ilyenkor mindig abbahagyom, bufiztetem, ami jon is de tovabbra is ugyan ezt csinalja. Masnak is csinalta ezt a babaja? Mitol lehet?

2020. dec. 16. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, követem. Az enyém 3 hónapos és ugyan ez van most nálunk is🤷🏼‍♀️
2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Biztos van elég tejed?
2020. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nincs elég tejed és azért vergődik mert hiába szívja nem jön egy idő után.
2020. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Vagy a foga is lehet, hogy jön és fáj neki, ilyenkor már ez is simán játszhat.
2020. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van tejem, mert mikor kitepi magat akkor latom a szajaban a tejet, illetve a gyarapodasa is jo. En is a fogzasra gondoltam, mert nagyon nyalaskodik, tomi a kezet a szajaba es kicsit nyalkasabb a kakaja. Koszonom a valaszokat mindenkinek 💕
2020. dec. 16. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez van nálunk is, 4.5 hós a kislányom. Fájdalmasabban is szopizik, nagyon erősen szorítja, szívja, gondolom jó érzés neki, ahogy masszírozza a cici az ínyét. Aztán detto azt csinálja, mint a te babád. Nekem is van bőven tejem, úgyhogy nem az a gond. Tuti a foguk. :(
2020. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Lesz ennél rosszabb is :)

Valóban a foga lehet ha nem a pocakja fáj

2020. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Az enyém is csinálta, mostanában ritkábban. Nekem a doki az mondta, lehet:

-a pocakja miatt, ahogy eszik elindul a bélműködés, emésztés és kellemetlen neki, zavarja; a hasa is megtelik és nyomom neki

-elgémberedik cicizés közben és mikor feleszmél akkor kezd sírni

-foga miatt

2020. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Az én lányom is csinálta kb 3-4 honaposan...azóta sem tudom miért

..átment rajta, aztán olyan is volt h a "kedvenc" cicitől fordította el a fejét...pozváltás segített...lehet csak annyi a gond h mar jobban érdekli a világ és nem tudja h egyen vagy felfedezzen 🤣

2020. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!