Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mar 2hete hogy nem szoptatok....

Mar 2hete hogy nem szoptatok. Mikor fog megjönni? Meddig tart az 1. mensi? Sokkal fajdalmasabb mint terhesseg elött? Nekem ugyanis akkor is fajt mindenem ha megjött.

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Eltolódhat a ciklusod hossza,nekem szinte nem is fájt viszont rengeteg vér volt és több napig tartott mint terhesség elött.
2010. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok, mégis megjött. Sokkal fájdalmasabb volt, erőteljesebb, több.

A 2. is sajnos.

2010. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szoptatok még ,de a szülés után 7.héten jött meg először.Azóta már kétszer volt meg,mind a kétszer szinte észre sem vettem,egyáltalán semmi fájdalom nem járt hozzá,pedig előtte első nap bizony megéreztem.3-4 napig tartott,kb ugyan annyi vérzéssel.
2010. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!