Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez szerintetek is gáz volt?

Ez szerintetek is gáz volt?

Figyelt kérdés
Egy anyukával megismerkedtem a játszótéren és ma eljöttek hozzánk. 2 éves a fia, enyém 4 éves. Egyszer csak elkezdte a kisgyerek fogdosni a mellét a nappali közepén, az meg megszoptatta, hiába mondtam, hogy menjenek be a szobába. Kisfiam is csak nézett és férjem is itthon volt, mondjuk pont kint volt így nem látta. Olyan kellemetlen volt nekem ez. Én is szoptattam a fiamat 1 éves koráig, de így más előtt nem.

#Gyerek, szoptatás,
2020. dec. 23. 22:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem gáz.
2020. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez nagyon megosztó téma... te ezt gondolod, ő meg azt. Nekem inkább az a fura, hogy 2 éves a gyereke és szoptatja, de, mindenkinek ez a saját dolga... sztem erre nem lehet okosat mondani
2020. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%
Ebben csak az ciki, hogy egy 2 éves gyereket szoptat. Magában a szoptatásban semmi ciki nincs.
2020. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%
Hát mindennek meg van a maga helye és ideje. Én is szoptatok igaz az én babám még csak 3 hetes lesz. Simán szoptattam tesóm, anyósom, sógornőm előtt... engem nem zavar, megkérdeztem őket zavarja e. Barátnőim előtt is simán szoptatnám ha úgy van. Viszont ha még a ti kapcsolatotok nincs olyan viszonyban, és neked ez kellemetlen mondanod kellett volna neki ezt, hogy inkább a szobában tegye ahol senki nem látja.
2020. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem lett volna gáz. 1,5 éves múlt a második gyerekem és még szoptatom. A nagyobb 5 éves, ő nem volt anyatejes, de neki se lett volna "gáz" a látvány, hisz itthon hozzá van szokva, teljesen természetes neki.
2020. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Elég gáz, de nem az hogy szoptatja más előtt (ízlés dolga, én csak család előtt nem szégyenlősködöm), hanem az hogy jelezted hogy vonuljanak el és ő leszrta.
2020. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig elvonultam szoptatni, mert az szerintem csak rám meg a babámra tartozik (persze a férjem elől nem vonulok el). Ezt mástól is elvárnám, vagy legalábbis furcsàllom, hogy nem igénylik a privát szférát...
2020. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azèrt nem vonult fèlre, mert azt hitte, hogy ùgy gondolod ő èrzi magàt zavarban ès ezèrt ajànlod fel a màsik szobàt. Ès fel sem merült benne, hogy neked kìnos lehet a helyzet. Kisgyereket szoptatni termèszetes, szerintem egyàltalàn nem gàz.
2020. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Ezért is volt zavaró, hogy nem egy csecsemő vagy pár hónapos hanem már szavakat mond a gyerek.
2020. dec. 23. 23:00
 10/40 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen termèszetes egy totyogòt szoptatni. Fura lehetett neked, ha a környezetedben ilyet nem làttàl, de nincs ebben semmi különös.
2020. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!