Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez szerintetek is gáz volt?

Ez szerintetek is gáz volt?

Figyelt kérdés
Egy anyukával megismerkedtem a játszótéren és ma eljöttek hozzánk. 2 éves a fia, enyém 4 éves. Egyszer csak elkezdte a kisgyerek fogdosni a mellét a nappali közepén, az meg megszoptatta, hiába mondtam, hogy menjenek be a szobába. Kisfiam is csak nézett és férjem is itthon volt, mondjuk pont kint volt így nem látta. Olyan kellemetlen volt nekem ez. Én is szoptattam a fiamat 1 éves koráig, de így más előtt nem.

#Gyerek, szoptatás,
2020. dec. 23. 22:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17%

Ez a provokatív kamukérdés gáz...

A 2 éves gyereket szoptató anyák nagyon diszkrétek, nem teszik ki magukat ítélkezésnek, otthon szokták reggel-este megszoptatni a kicsit.

2020. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
89%
Megkérted, hogy vonuljon el külön. Nem foglalkozott vele. Ez a gáz a történetben.
2020. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
12%
Nem gáz
2020. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
12%
Én allasinterjura mentem ott volt a hölgy akivel beszélnem kellet, meg a kislánya. Beszéljük a munkát, oda jött egyszer a kislány hogy anya cici.. A nő meg simán blúz fel, melltartó félre és megetette a kislányt.Engem nem zavart.Ha éhes a gyerek akkor éhes, meg hát nő vagyok, nekem is van gyerek.
2020. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
86%
Fú én ott dobtam volna ki a taccsot, előző.
2020. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
55%
Szoptassa ameddig szeretné, de azért el vonulhatna, pláne ha felajanlottad, vagy minimum kérdezze meg hogy zavar e . Én nekem is kellemetlen lett volna És persze azt se szerettem volna hogy a férjem azt lássa hogy idegen (mivel most ismerkedtetek) vagy épp közeli ismerős/nő szoptat.
2020. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Kicsit nyűgösködött a gyerek és mondta, hogy így nyugszik meg, nem az éves miatt szoptatja már. Szerintem elég gáz, hogy egy 2 évest csak így tudja megnyugtatni.
2020. dec. 24. 13:29
 28/40 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez szerintem is gáz, az én babám már 3 hónapos kora óta nem mellen nyugszik meg, hanem a karomban... 🤦‍♀️ Pedig még szopik, 10 hónapos
2020. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
75%

Az a ciki, hogy előttes szoptatja a gyereket. Egy két éves gyereknek nem létfontosságú az anyatej. Szerintem kibírta volna, ha nem szoptatja meg.

A lányom csoporttársának az anyja ilyen. A vonaton simán előkapta és szoptatta a 4 éves lányát mindneki előtt. Az oviban sem zavartatta magát. A kicsit is simán a férfiak előtt szoptatta el sem fordult. Hát van akinek nincs szégyenérzete sajnos.

2020. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
83%

Engem is zavart volna. Szoptattam én is, de diszkréten.

Az nem zavar, ha valaki a csecsemőjét szoptatja, csak ne lógjon a melle az én számba is + nekem is 2 éves a lányom, én el nem tudnám képzelni, hogy neki még létfontosságú a cici, ezer más módja van a nyugtatásnak.

Erről eszembe jutott, hogy egyszer bent voltam egy ruházati boltban, váltottam pár szót az eladóval, ott játszott a 2,5 éves gyereke félpucéran a bolt közepén (nyár volt) . Egyszer csak ő is jött, hogy "anya, cicit!", az eladó se szó, se beszéd, leült hozzá, kicsapta a mellét, én meg ott feszengetem és vártam, hogy befejezzék és fizethessek.

2020. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!