Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez szerintetek is gáz volt?

Ez szerintetek is gáz volt?

Figyelt kérdés
Egy anyukával megismerkedtem a játszótéren és ma eljöttek hozzánk. 2 éves a fia, enyém 4 éves. Egyszer csak elkezdte a kisgyerek fogdosni a mellét a nappali közepén, az meg megszoptatta, hiába mondtam, hogy menjenek be a szobába. Kisfiam is csak nézett és férjem is itthon volt, mondjuk pont kint volt így nem látta. Olyan kellemetlen volt nekem ez. Én is szoptattam a fiamat 1 éves koráig, de így más előtt nem.

#Gyerek, szoptatás,
2020. dec. 23. 22:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
Gáz igen, nem érezte a nő a határokat.
2020. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

Nekem gáz. De kinek mi.

Véleményem szerint egy 2 évessel már meglehet értetni h ennek nem ott a helye és ideje.

Ennyi idősen már felfogja/betartja a szabályokat.

Minden bizonnyal nem halt volna éhen az a gyerek ha nem kap ott és akkor cicit...

2020. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%
Megint egy olyan kérdés, ahol mindenki le van pontozva, aki nem dobja ki a csöcsét mások előtt, tök mindegy mekkora az a gyerek. 7es voltam...
2020. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
69%

Nincs benne semmi különös


Viszont én mindig megkérdezem,ha szoptatni kell, hogy zavarja-e a jelenlévőt, vagy se..

2020. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
80%
De gaz. 2 eves gyerek ne rancigalja az anyja mellet, es tudjon varni, mig hazaernek. Hamar anyuka ugy erzi, hogy ket evesen szoptatni kell. Ezt a szitut max egy ujszulottel tudnam toleralni. Mondom ugy, h ket gyereket szoptattam 1 eves korukig. De soha ilyet nem tettem. Nagyon gaz.
2020. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Derjaderja ***** válasza:
32%

Szerintem sem gond egy totyogót szoptatni, de szerintem is ők már várják ki a hazaérést. Vagy vonuljanak félre.

Mondjuk annak se örülök, ha az újszülöttjét előttem szoptatja valaki, nekem ez visszaéles más vendégszeretetével.

Lehetnek kivételek, ha egyértelműen nem zavarja egyik felet sem.

2020. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Derjaderja ***** válasza:
49%
15. Annyit az újszülött is tud várni, hogy kimenj vele.
2020. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Pici babám van. Nekem mindegy lenne letakarva egy kendővel/pelenkával, de amikor mondtam, hogy etetési idő van, mindenki (anyósom is) mondta, hogy melyik szobában etethetek, amit fogtam, hogy mit jelent, így elvonultam. Én bántam, hogy meg kell szakítani a beszélgetést, de tiszteletben tartottam a kérésüket. Szerintem mondd neki, hogy téged zavar, így megkérnéd, hogy vonuljon félre.
2020. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a gáz, hogy szoptatja a 2 éves gyerekét, hanem az, hogy kérésre sem vonult el.


De hasonlóan gáznak tartom, hogy random ismeretlen embereket full vírus helyzetben vendégül látsz karácsony előtt egy nappal.

2020. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is gáz. Főleg, hogy a férjed otthon volt, bármikor megláthatta volna. Én csak anyósom, sógornőm és anyukám előtt szoptattsm ja meg a férjem előtt. Őt meg anyát nyilván nem zavarta, a többieket megkérdeztem. Egy idegen helyen, akit alig ismerek és a férj is bármikor bejöhet biztos nem szoptatnék. Dehát ízlés dolga, valaki a játszótéren meg a plázában is simán kicsapja oszt' had szóljon.
2020. dec. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!