Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónaposan szoktasam le a...

Hány hónaposan szoktasam le a babám szopizásrol?

Figyelt kérdés
Ki mikor és hogy tette?
2020. dec. 25. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Amikor akarod. Nekem még nem terhes, megvárom míg magától leválik. Az átlag 2 éves korában teszi ezt.
2020. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Megvártam (volna), amikor magától leszokik. Ez az elsőnél másfél évesen történt meg, előtte havonta hagyott el magától egy alkalmat a napi 5-ből, aztán egyik este egyszercsak nem kérte. A másodiknál már minden bajom volt, amire gyógyszert kellett volna szednem, úgyhogy két évesen választottam el - nem volt belőle "hiszti", elfogadta. (De csak 4 évesen aludta át az éjszakát.)
2020. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Én 7 és 6 honaposan választottam el. Addigra éreztem hogy elég volt, illetve a hozzataplalassal nagyon el is kezdett apadni.

Tudom hogy nem trendi döntés, de egyébként a gyerekek könnyen napirendre tértek felette.

2020. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
4es, nem tudom miért pontoztak le ennyire, szíved joga, hogy levàlasztottad. Én most 10 hónaposan akarom, de mostmár kell neki az esti meg éjszakai nyugtatáshoz, nem elég a cumisüveg :(
2020. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
12 hosan mindkettot. Egy nappal se voltam tovabb hajlando szoptatni.
2020. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívem szerint nem tenném . De éjszaka sokat ébred cicizni .
2020. dec. 25. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves a fiam, a napi cicizésekből hagytuk el sokat mostanra. Egyik percben legszivesebb leválasztanám aztán meg nem. Éjjel kétszer háromszor kel átlagban, de van hogy többször. Egyetlen éjjel sem aludt még végig. Majd megerik rá. Ez szerintem ha kielégítő vacsorát kap, nem azon múlik cicizik e még vagy sem.

De lehet hogy nem jól gondolom.

2020. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azzal jött "mindenki", hogy azért kel, mert még szopik éjszaka, de miután elválasztottam is még két évig kelt - persze javult nagyon fokozatosan, de ennek nem a szoptatáshoz volt köze. Később kiderült, hogy túlhallása van, ami okozhatta, amit meg idegrendszeri éretlenség okoz (bár van, kinek felnőttként is megmarad). Szóval erre a beleokoskodásra és kialvatlanságra akkoriban majdnem ráment a házasságunk.
2020. dec. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos volt a kislányom mikor leszokott részben magától részben nem. Terhes voltam és már amúgy is alig volt tejem és ő csak alvásokhoz igényelte de volt, hogy kb 5-ször kellett cicire tenni egy altatásnál mert pörgött , játszott és ez így már fájt. Meg mellettem aludt így el és nem tudtam betenni a kiságyába mert felébredt úgyhogy amikor ő ment aludni kb 8-9 addigra nekem is el kellett mindennel kèszülni mert már nem tudtam kijönni tőle és ez nagyon fárasztó volt már így ezért egyik este szopizás után betettem a kiságyába és el is aludt ott aztán másnap a délutáni alvásánál már ő mutatta, hogy tegyem be , úgyhogy így a szopizás is elmaradt és azóta nem is hiányzik neki . Nem is hittem, hogy ilyen egyszerű lesz pedig borzasztó kis cicifüggő volt😁
2020. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!