Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kórházban mennyire segítenek...

A kórházban mennyire segítenek szoptatni?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak, hogy történik? Én nem szeretném, hogy hozzáérjenek a mellemhez (bizonyos okok miatt nem tudom elviselni), pláne nem akarom, hogy lefeljenek.
2021. jan. 6. 09:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*lefejjenek
2021. jan. 6. 09:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dunaújvárosban semennyire. Megmondják, hogy tedd rá és ennyi.
2021. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden megmutatják többször is ha kell.
2021. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Egy nyugat-magyarországi kórházban szültem császárral. Nem volt tejem egy csepp sem. A babám szívni sem akart. Segítség: nem tudom ki volt, valami szoptatási tanácsadó féle lehetett, szörnyen bunkó és nagyképű nő volt. Fogta a mellemet, összecsípte a bimbómat, megnyújtotta és betuszkolta a babám szájába. A babám persze sír, nem kell neki, rányomta a fejét a mellemre és elmondott mindennek, hogy ne szerencsétlenkedjek, muszáj szoptatnom. Hát köszi így induljon meg a tejem... Sosem lövellt be később sem, hiába raktam nonstop mellre a babámat. Tápszeres lett.
2021. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a xi kerületben csak mellettem álltak ha segítséget kértem. Mondták hogy “jó” “nem jó”, de kb ennyi... Többet tanultam most az internetről a helyes mellre tételről, mint amit az első babámnál a kórházban vagy bárki mással tanultam volna. :/
2021. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb kórházban én úgy gondolom akkor segítenek ha segítséget kérsz. Megkönnyíted a helyzeted ha előtte egy kicsit tájékozódsz pl a baba mellrehelyezéséről,készülsz egy bimbóvédővel ilyesmi.
2021. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha kersz segitseget segitenek ha nem, akkor nem.
2021. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Énrám 5 nap alatt senki sem nézett rám, hogy jól szopik-e a babám.

Szerencsére (!) folyt a tejem a sürgősségi császárom ellenére is. A lányom meg ügyes volt.


De nem a dolgozókon múlott..


2016 Nyíregyháza

2021. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz volt mint 4-esnel. Nyilván ha én gyermekágyi deliriumban vagyok pofan is vágtam volna így utólag. El is felejtettem ezt az epizódot szerencsére, csak ez a hozzászólás juttatta eszembe.

Én azt javaslom hogy inkább ne kérj segítséget, max. fizetettet kulon, de én a neten mindent megtaláltam ami csak kellett.

2021. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tatabányán benn van a védőnő az osztályon, bármikor lehet menni hozza és a szulesznok vagy csecsemosok is segítenek, ha kéred. De nem taperolnak csak úgy. Plusz ha becsomosodik, lehet menni a tejkonyha fejojere. Ami elég brutal, de hatásos.
2021. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!