Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kórházban mennyire segítenek...

A kórházban mennyire segítenek szoptatni?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak, hogy történik? Én nem szeretném, hogy hozzáérjenek a mellemhez (bizonyos okok miatt nem tudom elviselni), pláne nem akarom, hogy lefeljenek.
2021. jan. 6. 09:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mezőtúron nekem megmutatták hogy kell mellre tenni. Mivel utána nem volt gond, nem zaklattak. Viszont szobatársamnak nehezen ment. Neki sokat segítettek.

Legjobb sztem az amúgy ahol tanácsadó is van

2021. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

BP SOTE 1-en, ha kérted segítettek. Ha nem kérted, akkor nem.


Senki nem fog a melledhez érni, ha nem akarod. Persze nyilván nehéz úgy segíteni, hogy ez ne történjen meg.


Utólag visszagondolva, a szoptatás függ attól, Hog a baba mennyire "ügyes" és, hogy az anya mennyire kitartó.

2021. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Istvánban segítenek. Konkrétan engem a védőnő fejt kézzel, mert 2 napig letapadt nyelvvel szopizott a fiam és sebes,véres lett és sírva kértem őket, hogy segítsenek,mert ügyetlen és fáj és szétrobban a mellem.A gépet sem tudtam elviselni
2021. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

8

Szintén csm,Nyíregyháza.

Nekem először csak odanyomta a gyereket, kb.majdnem elejtettem ( az epi utáni remegés miatt).

Kérdezte flegmàn,hogy menni fog? Mire mellre raktam volna bealudt a baba és vitték is el. Alig vártam,hogy szobára kerüljek. De osztályon is válogatott bunkó paraszt csecsemősök voltak. Hallottam olyan megnyilvánulásokat,hogy pfu..

Nővér vagyok,nekem is vannak ótvar sz.r napjaim,de így bánni beteggel..soha. Köpném magam szembe. Ezek meg a babákkal is..

Már rettegek,hogy a 2.tervezett babát is ott kellesz szülnöm.

2021. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8as vagyok. 14es,minden szavad igaz... Sajnos..
2021. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A Jánosban ha kérted, segítettek, többnyire mindenki jófej és segítőkész volt (1 idős csecsemőst kivéve). De én nagyon sokat olvastam a terhességem alatt a témáról (az aranyóra utáni első szopinál persze így is volt ügyetlenkedés, sírás, de nem adtam fel akkor sem, mikor ciccegett a csecsemős, hogy milyen már mellem, nem tudja majd bekapni- be tudta, védő nélkül is :D). Folyamatosan próbálgattam, míg bele nem jöttünk (mondjuk az én babám folyton éhes, mohó és csöppet sem aluszékony újszülött volt, ez segít a tejbelövellésnél). Erről szólt a kórházi 3 nap.


Kórházba tejbelövelléshez jól jött:

- Az aranyórán sikerült a szoptatás (elvileg a szülést követő 40 percben a legerősebb a szopóreflex a kicsiben).

- Lansinoh lanolinos bimbóvédő krém (minden mellretétel után kenni, életmentő!!!!)

- S-es bimbóvédő (ha ennek ellenére szétkapná, sikerült nem rászokni, de kellett)

- Rengeteg folyadék, karamalz-ital.


Olvasnivaló, hogy ne hagyd magad elbizonytalanítani:

[link]

[link]


Hajrá! :)

2021. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!