Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Délután/este nem akar szopizni?

Délután/este nem akar szopizni?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos, napi 4szer eszik már, nem valami nagy adagokat. Éjszaka szopizik még szépen, azon alszik vissza (egyszer kel hajnalban, de van hogy kétszer is), délelött is minden oké. Aztán délután nem is tudom... Mintha kicserélték volna, ordít, szív kettőt, elfordul ordít, szív megint kettőt, ésígytovább. Tejem van, érzem, és látom is hogy folyik, szóval azért nem sírhat mert nem jön. Cumija van neki, cumisüvegből is iszik, de csak vizet. Lehet cumizavar? Vagy mitcsináljak?

2021. jan. 19. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Délután adj neki rendes ételt, 8 hónapos, nem kell már annyira erőltetni azt a szopizást, hisz látod, ő sem akarja.
2021. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd hogy a saját tempójában válassza le magát. Ha nem kéri, adj neki mást. Minek erőltetni?
2021. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mont írtam, 4szer eszik egy nap. Tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Ilyenkor rendes ételt kap. De nagyon keveset eszik meg, és folyton nyammog még, persze hogy kínálom amivel tudom. Van hogy 3 fajtát kínálok neki, egyik sem kell, akkor mitcsináljak vele? Mert akkor meg azért sír, mert éhes, ha nem eszik egész délután..
2021. jan. 19. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nyűgös a sok ingertől estère. De cumizavar is lehet. Foga jön mostanàban? Lehet, hogy kipihebten meg nem zavarja, estère mar sok. Èn elhagynam a cumit teljesen, dèlutan pedig pròbalnàm nyugodt körülmenyek közt szoptatni, ha lehet.
2021. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy hagyjam el a cumit? Anélkül szinte nem is alszik :(

Próbáltam már vele, hogy elvonulok a hálószobába, ott nyugi van, de akkor sem volt jó.

2021. jan. 19. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Cicvel a szàjàban sem alszik? Aztan mikor mèlyen alszik, akkor elveszed tőle.
2021. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem a cumi a gond ez biztos. Tök trendi ez a “cumizavar”, de hagyjuk. Ha éhes, akkor enne. Enne rendes kaját, amit kínálsz vagy szopna. Ha ennek ellenére egyik sem kell neki, akkor más a baj. Lehet fogzik tényleg. Éhes gyerek kaja mellett nem hal éhen.
2021. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6os, leszoktattam a cicin alvásról, az senkinek sem volt jó.

A fogzás miatt ennyire elutasító lehet? 2 alsó van még kinnt csak.

2021. jan. 20. 01:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Nekem volt olyan, hogy a kisfiamba kizárólag pohárból tudtunk tapszert “tölteni”, mert nem volt hajlandó semmit a szajaba venni ami az ínyéhez ért.
2021. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!