Lehet még tejem???

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nem szoptatok 1 hónapja, de a babám még cicizne, kicsi még. Szerintetek ilyenkor vissza lehet hozni valahogy a tejet? Valaki volt már hasonló helyzetben?
2021. jan. 21. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
És akkor egy hónapja mellre teszed, vagy hogy? Csak mert nem lenne rossz kicsit több részlet. Mert ha egy hónapja folyamatosan mellen van és nincs, akkor sok esélyt nem látok rá.
2021. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mellgyulladasom volt mindkét mellembe 40fokos lázzal voltam napokig,a védőnő azt mondta tegyek rá hideg borogatást, de ettől szépen el is apadt. Vissza jött valamennyire de nagyon kevés ,de kB egy hónapig szenvedtem vele és próbáltam visszahozni rendesen de csak az a kevés jött. nem sikerült és feladtam. Így nem szoptatok egyáltalán 1 hónapja.
2021. jan. 21. 21:59
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem már nem lehet visszahozni. De ne akarj olyasmihez ragaszkodni, ami nem menne, az a baba tápszeren is felnő.
2021. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem lehet, kérj segítséget szoptatási tanácsadótol.
2021. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Vissza lehet mèg. Csatlakozom az előzőhöz, hìvj szoptatasi tanàcsadót.
2021. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Hat kérdező en nem ragaszkodnek ehhez így. Te dolgod, lehet küzdeni érte, vagy sikerül, vagy nem. Megéri? Ha el tudod engedni, inkább engedd. Ha csak úgy nyugszik meg a lelked, ha küzdesz, akkor keress tényleg szakembert, de fenntartom. Nem tartom valószínűnek, hogy sikerül.
2021. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy megéri, és mivel örökbefogadó szülőnél is el tud indulni a tejtermelés, te abszolút esélyes vagy. A La Leche Ligánál próbálkozhatsz például. Ha kell, privátban szívesen segítek.
2021. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6os: próbáltam elengedni, de nem sikerül mindig arra gondolok, hogy ő még pici és kell neki ez főleg amikor látom, hogy keresi a cicit de így nem szopizza hogy nem jön belőle semmi
2021. jan. 22. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy keresi. Megszokta. Ha fontos neked, akkor fordulj az ajánlott szakemberekhez. Egyébként a baba szempontjából semmi hátrány nem fogja érni, ha tápszeres lesz ezentúl. Ezért ne csinálj lelkiismeretfurdalást magadnak.
2021. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne engedd el, ez fontos dolog, attól mert lepontoznak azok, akiknek valamiert fontos, hogy bebizonyítsák az ellenkezőjét. Talán mert nekik nem sikerült. Nyilván neked is fontos, különben nem kérdezted volna. (Egyébként elég beszédes és szomorú, hogy milyen “tanácsokat” kap valaki ebben a témában.) 7-es
2021. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!