Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi vagy elektromos mellszívó...

Kézi vagy elektromos mellszívót vegyek? Első babám... Melyik jobb, és miért?

Figyelt kérdés
Márkát is ajánlanátok?

2021. febr. 4. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Elsőre kézit mondanék, nekem Philips Avent van, nagyon szeretem. Azért nem érdemes beruházni előre elektromosra, mert lehet, hogy nem lesz rá szükség (kérdés, lesz-e tejed, ha igen, tudsz-e fejni (nem mindenki tud, annak ellenére, hogy szoptat!), meglátod, elegendő-e a kézi mellszívó is). Ahhoz viszont nagy tétel, hogy utána ne használd. Bár nekem egy Momert elektromosom van, 15e Ft volt, és szerintem abszolút megérte. De én is ezt kb 2 hónappal a szülés után vettem, mert annyi tejem volt, hogy kézivel nem bírtam. Aztán beállt a kereslet-kínálat, és már nem használom, max a kézit, ha kell.
2021. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szó szerint egyet értek az első hozzászólóval.
2021. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kezit vettem, de nem tudtam vele fejni, nem indult be a tejleado reflex.

En elektromosat vennek, elég egy alap is vagy hasznalt, aztan makd veszel egy komolyabbat, ha szukseged lesz ra.

2021. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről a megoszlanak a vélemények, valakinek a kézi vált be, de valaki az elektromosra esküszik. Nekem mind2 volt, személy szerint nekem az elektromos vált be jobban. Ki kéne próbálnod mindkettőt, hogy eldönthesd, neked melyik a jobb. Bár tény, hogy az eleltromos drágább is, de használtan is lehet olcsóbban venni, csak sterilizálni kell mielőtt használod.
2021. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én előre nem vennék, nem is vettem. Elég drága ahhoz, hogy mi van akkor, ha nem is kell. Megbeszéltük a férjemmel, hogy ha kell, beül a kocsiba, és vesz egyet, fél órán belül megvan. Végül nem kellett, sose fejtem, max ha nagyon kellett egy picit, akkor kézzel.
2021. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!