Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti használtatok mellszívót?...

Ti használtatok mellszívót? Vegyek előre vagy csak szülés után megnézni, hogy kell-e? Hasznos? Kézi vagy elektromos?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy kézi Lorelli márkájút kb. 4000-ért. Ha kell legyen,viszont ha nem,akkor sem nagy pénzkidobás,cumisüveg is van hozzá,így majd csak max azt használjuk ki.
2017. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem vettem es nekem kellett volna , szules utan miutan hazamentunk a parom gyors elment egy kezi melszivoert ami 10ezer ft volt es semmit se ert kb . Esetleg ha berelnel egyet? Nekunk unimom markaju volt havi 3000 ft es akkor ha nincs szukseg ra nem vettel egyet feleslegessen. Ha meg van akkor vagy marad a berles vagy veszel egyet magadnak. Ajanlom a medela markat nagyon jo !
2017. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok! nekem az elektromos jott be sokkal kenyelmesebb vele es nekem sokat kellett fejni mert rengeteg tejem volt, ha csak neha neha van ra szukseg akkor megteszi a kezi is
2017. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellett. Nagy hasznát veszem még most is, 3hónapos a babám. Az elején rengeteg tejem volt, nagyon be voltak durranva a melleim, akkor állandóan fejtem, féltem, nehogy begyulladjon. Nekem a kézi tökéletesen bevállt. Medela volt először, ezt örököltem a nővéreimtől, szerintem ez a legjobb a kézi mellszívók közül. Csak sajnos mivel már ketten használták előttem, nálam már nem működött tökéletesen. Nemrég vettem egy TommeeTippeet, ez is jó, de megbántam, hogy nem Medelat vettem, az használtan is hatékonyabb volt, mint ez vadi újan.
2017. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szerintem beruházok rá. Köszönöm!
2017. febr. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!