Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi vagy elektromos mellszívó...

Kézi vagy elektromos mellszívót érdemesebb venni? Használt is jó vagy inkább újat vegyek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kézi volt medela, elég nagy erőt kellett kifejteni a hatékony működéshez. Használtan is vehetsz, csak figyelj oda, hogy minden tartozék meglegyen.
2015. okt. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van kézi és gépi is. A kézit használtan vettem jó előre, a gépit meg aznap, amikor hazaértünk a kórházból, mert elbőgtem magam a kézivel kínlódástól és a babám meg ordított, de szopni nem akart. Így a gépit boltban vettük újonnan, de szerintem a használt is tökéletes, mert nekem azóta a második gyereket is szépen kiszolgálta már. Ő már eleve fejve kapta, mert a tesó nem hagyott szoptatni.
2015. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha alapvetoen nem akarsz rendszeresen fejni csak indokolt esetben akkor jo a kezi is. nekem napi egyszer kellett fejnem es ahhoz tokeletesen bevalt az avent kezi. medela is jo csak ne a basic az katasztrofa. hasznaltan is jo persze.
2015. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Használt is jó, ha nem használták sokat. Képes leégni a motor, nem hosszú távra tervezik.


Mindenképpen elektromos, ha nem akarsz ínhüvelygyulladást és napi 1-nél többször használnád. A kézi max. arra jó, hogy a kórházban ne zavard vele a többieket, de ez lesz az utolsó, ami érdekel.


Medela mini electricet használtam, bevált. Elemmel is működtethető.

2015. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem kézi aventosat.

Nekem bevált,csak fejtem 9 hónapon át,tejleadó is voltam,mert a fiunk 5 hónaposan elutasította a tejet (akármit csináltam,sehogy nem volt jó,pedig próbáltam a tej-tojás.glutén,tartósítószer mentes diétákat is,de egy hónapnyi szenvedés után feladtam) és tápszeres lett.Utána már egy másik kisfiúnak fejtem,neki ízlett :-)

2015. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs! Használt fogkefét bugyit és hüvelyzuhanyt is vennél? Az anyatej testnedv. Utána nem tudod otthoni eszközökkel tökéletesen fertőtleníteni. Én nem kockáztatnék.

Tudod, hogy a legtöbb otthoni használatra gyártott mellszívó várható üzemideje 200-400 óra? Mi van ha már az előző tulaj 300 órát használta? Nincs bennük üzemóra számláló és általában egy gyerekre készültek. Gazdaságilag is kockázatos.

2016. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!