Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki nem szoptatott vagy csak...

Aki nem szoptatott vagy csak nagyon rövid ideig mikor apadt el a teje?

Figyelt kérdés
Kb 2 hét sem volt a gyerek nem akart cicin lenni így be sem indult a tejtermelés igazán... de egy hónappal később is jön egy-egy csepp ha megnyomom. Ez normális? Mikor múlik el teljesen?

2021. febr. 12. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom arcizmai féloldalasan le voltak tapadva, ezért nem tudott szopizni. Kb 4-6 hétig fejtem neki, de akkor már csak nagyon keveset sikerült ezért abbahagytam. 5 hónapos volt, mikor teljesen elapadt, akkor jött meg az első menzeszem szülés után.
2021. febr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem mar megjött :o
2021. febr. 12. 06:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk egy évig szoptattam, de a szoptatás abbahagyása után fél évvel nyomásra még mindig jött belôle. Úgyhogy szerintem egy hónap még teljesen normális.
2021. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen normális. Nekem 3 honaposan apadt el, de kizárólag ha így osszecsippentettem 1-2 csepp jött de ennyi. Aztan pár hét alatt eltunt az is.
2021. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknek 1,5 hónapig fejtem, de értelmetlen volt, így abbahagytam. 1 hét múlva nyoma sem volt annak, hogy valaha volt egy kis tejem.
2021. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4hónapos koráig szoptattam, majd el kellett választanom eü okok miatt, gyógyszerrel elapasztottam a tejem, kb. 5-7nap volt.
2021. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Milyen gyógyszerrel?
2021. febr. 13. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!