Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki csak azért...

Van olyan, aki csak azért hagyta abba a szoptatást, hogy hamarabb terherbe essen?

Figyelt kérdés

Csak hogy minél kevesebb korkülönbséggel legyen a két baba.

Vagy van valami amivel lehetne a peteérést elősegíteni?


(Az, hogy valakinek már megjön szoptatás alatt, és úgy lettek terhesek, azok válasza nem érdekel, olyanlkra vagyok kíváncsi, akik hiába próbálkoznak szoptatás alatt, s inkább lemondtak róla, vagy ha nem, miért)



2021. márc. 22. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

8 hónapja szültem, már szeretnék teherbe esni, de még nem jött meg. Még nem fogom leválasztani, eleve a hozzátáplálással is meglehetősen gyászosan haladunk, tápszert meg nem adok, ha van tejem elég, szóval én inkább beletörődtem, hogy ennél már csak nagyobb lesz a korkülönbség köztük.

Olvastam valahol, hogy a peteérésre az Aviva torna lehet hatékony, csak ez nem tudom, szoptatással mennyire összeegyeztethető, úgy tudom vannak olyan helyzetek, amikor nem ajánlott a torna.

2021. márc. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam pont 1 éves volt, amikor leszoktattam.

Nalunk igaz nem csak a tesó volt az ok, de az volt a főok.

Nekem az éjszakázasoktól kivolt a szervezetem, illetve én már nem a babát láttam a fiamban, hanem a fiút, így nem ment már a szoptatás.


Utána is 4 hónap kellett, hogy teherbe essek, de műtét lett a vége.

Fiam jövőhétrn lesz 2éves, tehát 1 éve próbálkozunk, 12hetes terhes vagyok.


Nálam a baj mint kiderült, hogy szoptatás alatt hiába szedtem vitamint, kevés volt. Iszonyúan leszívta a szervezetem, ezért is nem sikerült sem hamar teherbe esni, és ezért nem maradt meg a 2.babánk.

2021. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!