Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csajok, mellbimbó és szoptatás...

Csajok, mellbimbó és szoptatás? Mi van, ha túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy olyan kérdés, amit anonimitás nélkül nem szívesen tennék fel senkinek 😕😕


Szóval az a helyzet, hogy a párommal most nagyon rajta vagyunk a baba projekten. Egy dolog viszont mindig diszkomfort érzéssel tölt el; ez pedig a szoptatás 😧😧 Tudniillik a mellbimbóm szörnyen érzékeny.. Úgy értem, ez a fő erogén zónám, és már kb. egy ráleheléstől teljesen kész vagyok.


Terhesség alatt meg fog változni ez az érzés valamennyire? Érzéketlenebb lesz? Vagy esetleg agyban áll át valami? Nektek ez hogy zajlott le, vannak számomra tanácsaitok?


Nyugtassatok meg légyszi!


Köszi előre is! 💗



2021. márc. 25. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Agyban át fogsz állni ne izgulj, nem fogod ugyanazt érezni, mint a pároddal.
2021. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Egy kisbaba ráadásul tök máshogy nyúl hozzá, mint egy férfi.

Ezeket a félelmeidet megbeszélheted szoptatási tanácsadóval, biztosan tud segíteni. Igaz, nem anonim, de online biztos találsz olyat aki nem ismer se téged, se az ismerőseidet.

2021. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha szétrágycsálja majd úgy, hogy vérzik, akkor sztem nem a szexre fogsz gondolni.
2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A kisbaba nem a mellbimbódat kapja be. Azon konkrét "tevékenységet" nem fogsz érezni.

Ugyanis a bimbóudvarral együtt kapja be.

2 évig szoptattam, max 2-3 alkalommal éreztem konkrétan a mellbimbómon valamit.


Motiválni is kell a babát, hogy a száját nagyra nyissa. Ha csak a mellbimbót kapja be, akkor az úgy nem jó, és sebesedni is fogsz.


De ez sem biztos. 2 év alatt nem sebesedtem semmit.

2021. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is érzékeny. Más volt. Rohadtul kvara fajt. Nem szoptattam.
2021. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira érzékeny a mellbimbóm, hogy már terhesség előtt sem szerettem, ha hozzáérnek. Rendesen rossz érzés. Most terhesen elviselhetetlenül érzékenynek tűnik, pedig kényelmes melltartóim vannak. :/


Fogalmam sincs, hogy fogok szoptatni, mert a hideg kiráz már most attól, ha csak este zuhanyzáskor tisztálkodok. Remélem a természet majd teszi a dolgát, különben nem hiszem, hogy fogok tudni szoptatni.

2021. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Uhhhhhh😖😖😖 Nem mondom, hogy megnyugtatóak voltak a válaszaitok, de nagyon őszinték! Köszönöm!! Amúgy akik közületek mondjuk előbb abbahagyták emiatt, vagy esetleg egyáltalán nem szoptattak, úgy ért titeket valami hátrányos megkülönböztetés?
2021. márc. 25. 10:33
 8/21 A kérdező kommentje:
Főleg a párotok részéről, inkább így értem.
2021. márc. 25. 10:35
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
A párom részéről nem, családból persze igen. Tudod sokan még mindig ott járnak, hogy "aki császárral szült nem nő, aki tápszerezik az nem anya és stb".
2021. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

6 Én is utáltam mindig ha hozzáértek. Viszont szoptatni simán szoptattam. Teljesen más mint mikor birizgálják. Majd meglátod.

És igen van harapás, sebes bimbó néha, de ez semmi kb. Én másfél évig szoptattam és csak az elején volt kicsit kellemetlen, de akkor is én voltam béna

2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!