Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés a szoptatás?

Milyen érzés a szoptatás?

Figyelt kérdés

Hamarosan megérkezik a kis csöppség és eléggé elgondolkodtam valamin, amire nem tudom a választ.


Amikor a párom szívja a mellbimbóm az szexuálisan nagyon beindít, felizgat. (előjáték)

A baba szoptatása is olyan lesz, amikor már tejem is van, vagy megváltozik az érzet?



2016. márc. 22. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Eleinte fájt. Most kellemesen csiklandós. Szexualitás nincs benne,de értelemszerűen jó érzés :)
2016. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Jó érzés lett, de sokára. Mert eleinte nagyon fájt, sokat szenvedtünk a szoptatással. De semmi szexuális töltete nincs a dolognak.
2016. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első babám 10 hónapig szopott, addig minden egyes szoptatás nagyon fájt. A másik kettőnél csak az első egy-két hét volt fájdalmas, de később sem volt szexuális töltete a dolognak.
2016. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A szülést követő néhány hétben a szoptatás első kb. fél percében fájt, majd inkább megkönnyebbülést éreztem, hogy a sok tej miatti feszítő érzés múlik. Szexuális töltete egyáltalán nem volt.
2016. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Ciki, nem ciki, első alkalommal volt némi szexuális izgalom is benne, amit később tudatosan elnyomtam. Ez olyan jól sikerült, hogy azóta se vagyok képes elvisleni, hogy a férjem megerintse a mellbimbom. .. Mondjuk erre nyilván az is rasegitett, hogy sokáig szoptattam.

Amúgy bizsergető érzés volt nekem, éreztem ahogy áramlik a tej. Fájdalom csak egyszer volt, mellgyulladas miatt.

2016. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 22. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban, amikor először gyanútlanul mellre tettem a babát, a férjem videózott.

Én lepődtem meg a legjobban, hogy iszonyúan fájt, úgyhogy lett egy bájos családi videónk "na, gyere, de cuki vagy, úgy ni...abüdösrohadtéletbe ez k..ra fáj, miért fáj ez ennyire, hűvazze!!" kommentárral.


Hogy később milyen, azt nem tudom, mert lényegi tejtermelés nem indult be, így 1-2 hét mellszívóval szórakozás (alkalmanként 2 csepp eredménnyel) után véglegesen tápszeres lett.

2016. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Egyelőre még nincs baba, de valahogy nekem a mellem izgatása az előjáték része és valahogy azt érzem, hogy először furcsa lesz a szoptatás emiatt és majd át kell váltanom fejben is, hogy a gyerek táplálásához kapcsolódjon. De úgy érzem, ha ez sikerül, akkor a párom közeledése lesz furcsa a mellemhez. Szóval a kettő együtt nekem tuti nem menne.

2016. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Jaj ez milyen hülyeség már amit az utolsó írt.

EGy baba szoptatásának semmi köze a szexualitáshoz, a mellnek több funkciója van: lehet persze szexuális "segédeszköz", de egyben a baba táplálásának is ez a fő szerve.

Ha a kettő együtt neked nem megy, akkor a puncidat se használd pisiléshez, hanem csak az előjáték részeként :-), a száddal se egyél hanem csak csókolózz stb.

2016. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első babàmnàl nem emlèkszem milyen volt, de most a màsodiknàl minden etetés nagyon fàj!
2016. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!