Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szules utan 5 hettel megjott...

Szules utan 5 hettel megjott a menstruaciom es ket nap allatt negyedere esett a tejem mennyisege. Visszahozhato meg?

Figyelt kérdés
este szinte mar alig van azt kapja amit napkozben lefejek.mit tegyek?ha elmulik visszajon a tejem?eddig minden oke volt,sok tejem volt szerencsere.
2010. aug. 20. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok folyadék, tejserkentő teák gyakori szoptatás. Vannak homeopátiás szerek is. Nekem a szopatásra a házilag elkészített golyócskák váltak be leginkább. Alkoholmentes sört is sokan jónak tartják. Kitartás :)
2010. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi!neked is apadt menzeszkor?utana helyre all?milyen golyocskakra gondolsz?
2010. aug. 20. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor apadt el amikor megjött. Egyébként mindenben egyetértek az előző hozzászólóval. Próbálj még fejni is! Írd be a Google-ba, hogy "homeopátia szoptatás"! Rengeteg oldalt fogsz találni. Amúgy elég sok patikában ki van téve egy ingyenes, kis kék füzet, egy tündéri baba portréjával az elején, amiben minden homeos szer le van írva kismamáknak, és vannak még kis kártyák is egy gyűjtő dobozban.
2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem detto.én a more milk(mother love) et szedtem ami nagyon jó volt a következő hónapig míg újra meg nem jött mert én sajna teljesen elapadtam....de te szedd és ne idegeskedj.sok sikert
2010. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is így jártam. ugyanannyira nem tudtam visszahozni, csak kb. 80%-ra, de a következő menszik alkalmával már csak az 1. menszi napon volt kevesebb (de akkor nagyon).

semmilyen cucc nem vált be. tápszer kiegészítést kapott. 5 hónapos volt mikor teherbeestem megint. elapadtam teljesen.

2010. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez történt velem csak a 3ik hónapban. Nemhízott a babám így derült ki nincs elég tejem. 5L/nap (2napig aztán egyre kevesebb) LaktoHerb tea segített. Ne add fel és a lényeg! NE KESEREDJ EL! Minden jót és Jó babázást :)
2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!