Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás éjjel hogyan zajlik...

Szoptatás éjjel hogyan zajlik egy mellből?

Figyelt kérdés

Kiültök fotelbe vagy fekve?

Köztünk alszik a lányom és 3 óránként az ő másik oldalára fekszem, de gondolkodtam rajta h vajon más is vándorol a gyerek körül?😀


2021. ápr. 10. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Mi van? Helyet cserél az egész család 3 óránként az ágyban szoptatás miatt? Hát ilyet még nem hallottam soha. Általában úgy zajlik, hogy felkel az anya, odamegy a gyermekhez, felveszi, megszoptatja a kiságy körül állva/járkálva/leülve valamire, majd szépen visszarakja az ágyba, és azzal a reménnyel visszafekszik aludni, hogy nehogy fölébredjen mégegyszer éjjel mert éhes.
2021. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amikor éjjel 4-6x ébred, akkor egy ponton túl leesik a fejem és félő h elejtem őt is. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akinél a baba a nagy ágyban alszik és szopizik még. Tehát franciaágy, férj saját helyén, baba is fixen az egyik oldalon. Senki nem cserél helyet rajtam kívül, oldalt fekve szoptatok.
2021. ápr. 10. 00:57
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
De ha úgyis tornamutatványokat végzel 3 óránként, akkor nem egyszerűbb, ha a kiságyban van a gyerek és van egy kis magánéletetek is?
2021. ápr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

En a kanapen ulve vagy fekve szoptattam. De a fiam a sajat szobajaban, a kisagyaban alszik.

Hogy konnyu volt-e? Nem! En ketorankent szoptattam, mire visszaaludtam ujra mehetem szoptatni. Sot, 2 honapon keresztul ejfeltol minden oraban felsirt es szoptattnom kellett. Nem tudsz olyan faradt lenni hogy elejsd a gyereket vagy bealudj ulve, szoptatas alatt. Szerintem... Olyankor egy anya nagyon ott van es az agyad csak a gyerek korul forog

2021. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha pl a bal oldaladon fekszel, akkor is tudod a jobb melledből szoptatni :D hidd el, én csináltam úgy. Igaz, nem köztünk aludt, de nekem fekve volt kényelmesebb, s a császár miatt nem forgolódtunk összevissza :D
2021. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 refluxparnan alszik a kicsi es en is, mivel refluxos es a gyomorsava visszaaramlik, ami felkelti. Igy stabil oldalfekvesben alszik es ha esetleg legurulna, siman visszarakom. Uezen a parnan a kisagyban kb 5p mulva a parna aljan vagyis a matracon landolna es felmarna a torkat. Az elejen kulon kisagyban kezdtuk, tenyleg alig aludtam, igy viszont sokkal tobbet. Nemsokara hozzataplalas es remenyeim szerint rendezodik a dolog es o visszakerul az agyaba, de a kerdes a szoptatas volt es nem az h miert alszik koztunk:)
2021. ápr. 10. 07:43
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező ; tök mindegy, mert ezen az oldalon ha meghallják hogy a gyerek köztetek alszik , akkor csak erre tudnak fókuszálni és darabokra szednek

Hozzáteszem, én sem vagyok közös alvás párti de vannak helyzetek ahol abszolút megértem, a tiéd pedig éppen ez a helyzet.

2021. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ne is foglalkozz az ilyen szuper anyákkal! Tele van velük a gyakori. Szülés után 1 héttel már naponta többször szexeltek, a gyerek soha nem sír és a hálószobájuk közelébe sem mehet, soha nem fájt a hasuk, anyuka szuper kipihent és heti 5x edz stb...4-es gondolom te nem hallottál olyat, hogy meghalt a csecsemő, mert anyuka elaludt...


Visszatérve a kérdésre: a fiam hasfájós volt, így volt, hogy nem is mellettem, hanem rajtam aludt. Én a gyerkőcöt pakolgattam éjszaka hol jobbra, hol balra.

2021. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem váltok mellet 3 óránként,mert néha nem is eszik,csak visszaalváshoz "használja". Ilyenkor marad az aktuális oldali cici. Ha éhes, meg már feszül a másik,akkor sem vándorlunk,van akkora cicim,hogy odafér ahhoz is. Ha kicsi mellem lenne,akkor valszeg' én is átfeküdnék a másik oldalára. Annyi,hogy nálunk a férjem alszik másik szobában ,miénk a nagy ágy. Mivel a fiam még most is van,hogy óránként ébred. Férjem meg dolgozik,így tud aludni.

8 hónapos a fiam.

2021. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 hónapban aludt velem a fiam a nagy ágyon amíg még sokat kelt este (férjem a nappaliban hogy tudjon pihenni a meló miatt). Én nem vándoroltam egyik oldalról a másikra mell váltásnál. Ugye az egyikhez simán odafér, amikor a másik jött jobban odafordultam, hogy a szájába tudjam adni. Aztán egyszercsak úgy döntött, hogy elég neki egy evés is este. Azóta a saját ágyában alszik, ha felkel akkor kiveszem és simán a nagy ágy szélére ülök és úgy etetem. Mostmár a férjem is velem tud aludni, de nemsokára kiköltözünk egy másik szobába és akkor majd fotelből fogom szoptatni, bár már csak ritkán kel este. (Most 5 hónapos)
2021. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!