Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás éjjel hogyan zajlik...

Szoptatás éjjel hogyan zajlik egy mellből?

Figyelt kérdés

Kiültök fotelbe vagy fekve?

Köztünk alszik a lányom és 3 óránként az ő másik oldalára fekszem, de gondolkodtam rajta h vajon más is vándorol a gyerek körül?😀


2021. ápr. 10. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Baba alszik az agy fal fele eső felén, én közepén. Ha szopizni akar, mindket mellbol tud, csak jól kell tudni fordulni. Ugyanabból a mellbol ne szoptass mindig, mert a másik nem kap ingert, és féloldalas leszel.
2021. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Én sokáig átmásztam a baba felett éjjel....2 másodperc kb. ez a mutatvány!10 hónapos,még most is köztünk alszik,simán be tudom tenni az ellenkező oldali mellemet is a szájába ha nem akarok átfordulni:)Ja és nekünk így jó,van nemi életünk is és nem érdekel senki véleménye ezzel kapcsolatban:))
2021. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én fekve nem tudtam szoptatni. Nekem kényelmetlen volt, őt meg féltettem, h.nem kap a cicimtől levegőt.

Felülök az ágyban, kipárnázom a derekam és bölcsőtartásban szopiztatok.

2021. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szoptatunk fekve. Többször is félrenyelte úgy a tejet, akkor kezdődik igazán csak a sírás. Volt egy időszak, amikor köztünk aludt. Akkor mindig felültem az ágy szélére vele, és úgy szoptattam meg.
2021. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Öbölben alszik a lányom mellettem. Ha felkel kiveszem és félig ülő félig fekvő helyzetben szoptatok. Én pl nagyon nem szeretek fekve szoptatni. Kicsik is a melleim, meg szétfelé is állnak, nekem nagyon kényelmetlen az oldalamon.

Rakok párnát a karom alá és bölcső tartásban etetek. Nem én forgok csak a párnát pakolom.

2021. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!