Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szar anya vagyok ha szoptatás...

Szar anya vagyok ha szoptatás alatt elszivok egy heetset?

Figyelt kérdés
A lányom 6 hetes múlott, már tobbedik napja hogy nem alszunk, gyakorlatilag semmit, a 24 órából 4 órákat alszunk, azt is sokszor 20 perces alvasokkal, az orvos semmi panaszt nem lát, szimplán ilyen időszak, de én már teljesen kimerültem, ki készültem idegileg. A férjem dolgozik, nincs itthon hogy segítsen, jól esne most elszivni egy heetset hogy picit lazítsak. De a szoptatás miatt tartok tőle, de nagyon kellene a lelkemnek.
2021. ápr. 25. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél nikotinmenteset és máris azt szívogathatsz amit akarsz csak ne a gyerek közelébe.
2021. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem lenne tőle jobb.....



És nem bántani akarlak, de ez még a lazább része a gyerekvállalásnak.


Elhiszem, hogy kivagy, erős vagy és túl lesztek rajta.

Később alig fogsz emlékezni rá, ha nem rágódsz rajta sokat.


Ismeretlenül nem sokat tudok segíteni, de egy nagy ölelést küldök.

2021. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

A kisfiam is kB 1 hónapos volt amikor először rágyújtottam. Kövezzetek meg de nekem is nagyon jól esett, most 11 hónapos és el-el szívok 3-4 heets-et egy nap.

Ha kicsit megynyugszol tőle akkor nyugodtan :)

2021. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
94%
Az meg mi a franc?!
2021. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Napi 3-4 akármi.. bravó.

Kérdésre a válasz: igen, szar anya vagy.

2021. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon gáz

Én még elobb ertenemmmeg a nem akarok szoptatni (barmi ok miatt) es ugy szivod el. A 2 egyutt nettó szemetseg a gyerekkel!

2021. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%
Arnold azt mondta, döntsd el, mire vagy éhesebb, egy pizzára, vagy a sikerre (jobb test). Úgy hiszem ez ide is átültethető, most lehet nehéz, de később meg fog térülni. 1 perc élvezetért ne kockáztass.
2021. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Egytől nem lesz semmi baja se a tejednek se a gyerekednek. Viszont megvan a veszèlye, hogy ràkapsz, a passzìv dohànyzàs pedig kàros a gyerekre. Inkàbb pròbàlj meg màs stresszoldòt keresni. Nem tudnà valaki àtvenni napi 2-2 òràra a babàt?
2021. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem lancdohanyos szerettem volna lenni, hanem egyetlen egy szálat elszivni, nem havi, heti, napi egyet, hanem most egyszer egyet, igen anya vagyok, de emellett én is ember, és nem egy robot, a gyerekekért mindent, de felaldozni sem szeretném teljesen magam, azért meg nem rakom át tápszerre, mert egyetlen egy szálat szerettem volna elszivni, de köszönöm, akkor szar anya vagyok :)
2021. ápr. 25. 21:06
 10/17 A kérdező kommentje:
Vagyis lennék, mert persze nem szívtam el, de gondolom már a gondolat miatt is ér :)
2021. ápr. 25. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!