Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azoktól a szoptatós anyukáktól...

Azoktól a szoptatós anyukáktól kérdeznék, akik felvették a pfizert!Voltak mellékhatàsok?

Figyelt kérdés

Volt-e valakinek mellékhatása? Az első vagy a másodiknal jött ki jobban? A baba ugyanúgy evett? Nem kavart be? Tudom, valakinek bugyuta kérdés!

De ezekről senki nem beszél, csak, hogy oltakozzunk bátran! De kíváncsi vagyok, hogy a babára kihatott-e! Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 27. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hete kaptam meg. Másnap fájt egy kicsit a helye, de ennyi. Nem volt más mellékhatás. A kislányom 6 hónapos, nála semmit nem vertek észre.
2021. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A kislányomnál semmit sem vettem észre. (Aut. Javítás 😅)
2021. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi negatív mellékhatást nem tapasztaltam az első után.

Úgy tűnt valóban elkezdtem átadni a védettséget a kislányomnak, első éjszaka oltás után nyugtalanabbul aludt mint védőoltások után általában és első nap picivel magasabb volt neki is a testhője, de szinte nem is volt annyi hogy hőemelkedésnek lehessen mondani.


Nagyon hálás vagyok az oltásért, lehet hogy ő kockázati csoportba is tartozna az izomproblémája és alacsony testsúlya miatt és sajnos a játszótéren rendszeresen halljuk ki volt két hete beteg, még fertőtlenítés és maszk mellett is elkaphatnánk.

És a másik fontos dolog hogy így lehetőséget kaptam hogy felnevelhessem, baráti körünkben történt már tragédia, fiatal, egészséges szülő hunyt el koronavírusban.

2021. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam mellékhatást, de a fiam 2 nappal később nyűgösebb volt.
2021. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a babán semmit nem vettem észre, ugyanúgy evett, aludt mint addig. Nekem 2 napig fájt a karom, és még pár napig mintha gyengébb lettem volna, de ennyi. 2 hete kaptam, már nincs semmi utóhatás.
2021. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak aznap délután volt egy kis hőemelkedésem (délelőtt kaptam), meg másnap fájt a karom a szúrás helyén, de ennyi. A babán semmit nem vettem észre, tejem is ugyanúgy volt, ő ugyanolyan kedvvel szopizott (9 hónapos).

Még csak az elsőt kaptam meg.

2021. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azoktól kérdezem akik megkaptak már az oltást: faj amikor adják ?
2021. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor adják nem, az csak egy szuri, mint bármi más oltásnál. Nekem csak utána olyan 10-12 órával jelentkezett az első halvány sajgás az oltás helyén, és estére durrant be úgy igazán, amikor durva izomláz-jellegű fájdalmat éreztem a felkaromban. De az is elmúlt egy nap alatt.
2021. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tűt egyáltalán nem éreztem. Meg is lepődtem, h kész is?

Na de estére úgy bedurrant, éjjel alig bírtam mozgatni a karom. De ennyi.

Másnap egész nap ágyban pihiztünk a 8hetesemmel, de ezt már lehet bebeszéltem magamnak. ( vagy vágytam a nyugira, és így hagyott a család 🤣

Azóta eltelt 3 hét, és semmi bajom.

2021. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fájt a karom 2 napig, de semmibe nem kavart be.
2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!