Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan szoptato anyuka,...

Van itt olyan szoptato anyuka,aki már megkapta a Covid elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket? Volt valami féle mellékhatás? Esetleg a babán észrevettetek valamit??

2021. ápr. 30. 20:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi értelme nem volt..
2021. ápr. 30. 22:14
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Pfizert kaptam, az oltás helye érzékeny volt kb 2 napig, más semmi (elsőt kaptam csak meg eddig). A lányomon nem tapasztaltam változást.
2021. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Lányok! Kinek kavarta meg a ciklust? Eddig akivel beszéltem,mindenkinek össze vissza jön meg azota,vagy ömlik mint a Niagara,vagy alig van,nekem pld és 10 napig tartott. Van aki újra menstruál klimax után. Barátnőmnek gyógyszer mellett most másfél hetente jön meg egy napra. Azért ez durva.
2021. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

13, Modernát kaptam és nem kavart meg semmit. Napra pontosan jött és pont ugyanolyan volt. Most kapom majd a másodikat, kíváncsi leszek. Utána pár nappal lesz esedékes.

És röhej ez a lepontozósdi.

2021. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Egy mRNS, ami konkrét fehérje átírásáért felel, nem tudja megkavarni a ciklust, mert semmi köze hozzá
2021. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

15, épp folyik egy nemzetközi kutatás a témában.

Egyébként nem újdonság, hogy az oltások általánosságban képesek erre, a tetanuszoltás tájékoztatójában is szerepel, mint átmeneti mellékhatás.

(14-es voltam)

2021. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%
Nemzetközi kutatás eddig is folyt, nem csak erről, révén, hogy én is ezt teszem, ez semmit sem bizonyít.
2021. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Mindenféle stresszhatás meg tudja kavarni a ciklust, persze átmenetileg.


Nekem a tesóm szoptat, Modernát kapott, azóta is szoptat, nem mondta, hogy bármi furcsát tapasztalt volna. Ciklusa még nem nagyon van a szoptatás miatt.

2021. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
15. Márpedig így még soha nem jött meg és újra gorcsoltem ami nem volt 7 éve az első szülések óta. Fogamzasgatlo mellett barátnőm másfél hetente menstruál egy napra. De az is beszámolt erről,aki covid pozitív volt. Nekik is bekavart.
2021. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát én sem hallottam még erről..kíváncsi vagyok hogy tényleg van-e köze az oltáshoz,vagy csak a stressz miatt....kedves 15ös és 17es,ugy tűnik,mintha ti témában lennétek ezzel..talán kutatok,vagy orvosok vagytok? Vagy valami ilyesmi? Nyugtassatok meg minket,hogy tényleg nem okozhat bajt 😅bisztos hülyén hangzik,de bennem kicsit bennem van a "félsz"...
2021. máj. 1. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!