Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás befejezése után...

A szoptatás befejezése után könnyebb fogyni? Valaki szoptatás közben fogy de tényleg van olyan akiről akkor mennek le a kilók ha már abbahagyta?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rólam se a szoptatás alatt, se a szoptatás után nem ment le kiló. Csak a mozgástól.
2021. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam szoptatás közben, mert folyamatosan ettem volna kb. Utána, amikor nem voltam újra várandós (4-ből 2 gyerekem szoptatás mellett fogant), akkor fogytam.
2021. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez engem is érdekel.

Szerencsére ne maradt rajtam annyira sok, de azért bíztam benne, hogy majd szoptatás alatt lemegy...hát nem.

Barátnőm 3 hónappal előbb szült, mint én, ő konkrétan csont és bőr lett a szoptatástól.

2021. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a szoptatások alatt nem fogytam. Azért sikerült fogynom a szoptatás abbahagyása után, mert akkorra 1 éves lett a kicsi és jobban oda tudtam figyelni magamra.
2021. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél a szoptatás alatt fogytam, csak úgy mentek le a kilók. Most a másodiknál csak hízok - mintha még a víztől is csak úgy jönnének a kilók. Voltam a nőgyógyászomnál, szerinte mindkettő teljesen természetes, várhatóan olyan 6-7 hónap alatt rendeződnek a dolgok.
2021. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy le szoptatás alatt, csak úgy, hogy a lehető legnagyobb ívből kerülöm a lisztet, cukrot, semmi üdítőt nem iszok, igaz, évek óta így táplálkozok. Fiam 3 hónapos, jelenleg 1 kilóval mutat többet a mérleg, mint terhesség előtt, viszont akkor minimum heti 3x jártam edzeni, úgyhogy hiába, az izom-zsír arány felcserélődött... Summa summarum, nem mindenkiről olvadnak csak úgy a kilók,még akkor se, ha tényleg odafigyel.
2021. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kalóriát számolok.

2000et eszem egy nap, enélkül 6000et is simán, főleg csoki, süti.

Így lement minden, annyi vagyok mint terhesség előtt.

Amíg nem számoltam, tartottam a +5 kilót, ami feljött. Kvázi akkor sem hiztam ettől a sok szutyoktól, gondoltam mi lenne akkor, ha nem enném ezeket....

Fogyáshoz 1300at kéne ennem, rászámolok 500at a szoptatás miatt és pár hét alatt lement minden plusz.

Még jó lenne fogyni 5öt, ha már így megy, aztán átallok 2300kaloriára.

2022. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!