Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás után nagyon nehezen...

Szopizás után nagyon nehezen bir büfizni a babám, vagy nem is büfizik. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált az, hogy leültünk vele, egyik kezünkben a feje, másikban a feneke, és hintáztattuk egy kicsit fel-le.
2008. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem muszáj büfiznie, ha lassan evett. Az én lányom szinte sose büfizett, nem volt sose hasfájós sem. Egyszerűen ilyen típusú gyerek
2008. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Az en gyerekem sem bufizik,eves utan alszik,kozben rotyogtat,neki alul jon ki, nem hasfajos.Sosem hallottam meg bufizni pedig az elejen bufiztettem de rajottem hogy neki nem is kell..
2008. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha hasfájós is akkor sokat segít az Ifacol. Ha nem az, akkor szépen eszik..:-DD
2008. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére nem hasfájós, csak mindenki azt mondja még az orvos is, hogy muszáj büfiznie nehogy megfulladjon. Egy éjszakát sem alszom végig,mert állandóan azt lesem, hogy nem fullad-e meg, mert nem büfizett!
2008. dec. 8. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Szopizás után amég ott vagy mellette fektesd a hasára.Szopizás közben is tarts 2-3 kis szünetet,akkor a válladon próbáld büfiztetni.
2008. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha 10 percig nem büfizett, és leteszed aludni, utána már te is nyugodtan alhatsz, nem a 11. percben fog büfizni. Ennyire nem kell majrézni, bár az idétlen gyerekorvos ültette a bogarat a füledbe! Éjjel a lányomat úgy etetem, hogy ki se veszem a kiságyból. Bezabál egy 100-ast, aztán befordul, és szundizik tovább, altatni se kell.
2008. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
nekem sem mindig büfizik, csak ha sokat eszik és gyorsan. én is 10-15 percig próbálom aztán leteszem. Oldalra kell fektetni és ha késöbb jönne vmi, kifolyik...
2008. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Szia az én fiam ezt tovább fejlesztette,mint valami "skót"ha ne adj Isten kibüfizne valamit-visszanyeli.Egy két grimasz és minden rendben.Bár tegyem hozzá hasfájós volt...használ az infacol,jön büfi is meg rotyi is.De sokszor van hogy még a cicin elalszik,ilyenkor nem keltem fel csak a büfi kedvéért.
2008. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!