Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szoptassam a...

Mennyi ideig szoptassam a kicsit? Kb mindig egy órát szopizik van értelme órákat szoptatni ha igy sincs non több tejem mint ami a kicsinek elég lenne?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, én is jártam így. nekem jobban mindig több van, balban mindig csak 100 körül bármit csinálok. elvleg 20-25 perc alatt ki kell tudnia szívnia ami neki kell. ha lusta akkor tovább tart de nem szabad hozzászoktatni. én is azt hittem, hogy több lesz tőle, de nem lett. szopi után már semmit nem tudok leszívni belőle pedig szoktam még próbálkozni mellszívóval. hát ez esetben kettőből kap.nálam az esti utolsó szopi tovább tart néha mert akkor már leragad a szeme:) csak aza a baj, ha 25 perc alatt csak 60at eszik akkor 1 óra múlva megint kérne. na azt azért neeee

így meg ha 100 at eszik kb átalussza az éjszaját.

sok sikert!

12 hetesek vagyunk

2008. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy 40 percnél tovább ne hagyjam cicin, mert csak játszik vele, meg alszik. Ha kevés a tej, akkor gyakrabban kell mellre tenni. Másfél óránként lehet, mert annyi idő alatt megemészti az előző adagot. De ha már nem eszik, csak cumizik, el kell tőle venni.
2008. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kisbaba, rendesen szopik, akkor az első negyed órában jól lakik. Aztán már csak kedvtelésből szopik. Nekem ezt mondta a védőnő. Szerintem fél óra bőven elég egy szoptatásra.
2008. dec. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!