Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újabb riasztás: A legmérgezett...

Újabb riasztás: A legmérgezettebb étel az anyatej? Mérgező anyatej?

Figyelt kérdés

[link]


Vélemények?


2010. aug. 27. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ökörség.Ha van is igazságalapja,akkor is kár ilyennel foglalkozni.Unatkozó egy némber lehet aki ezt a sok hülyeséget vizsgálja,meg megirja.
2010. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Valamelyik Kiskegyedben olvastam egy cikket az anyatejről, annak több értelmét láttam, abban az anyatej egyes összetevőinek gyógyító - szépítő...hatásairól írnak.
2010. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Az élet a legjobb méreg..sok mindent mondanak és sok igaz dolog van ezekben..pl ha egy linóleumot leraksz a konyhádban nyolc éven keresztül nyomja ki magából a rákkeltő anyagokat..hát ez van..nem nagyon tud az ember semmit kivédeni..igen, tele vagyunk mérgekkel..de már a levegővel belénk kerül minden..a gyermeket etetni kell..a kisbabát is..mit adsz neki ha nem anyatejet...marad a tápszer..abba mi van? Tehát nincs megoldás szerintem..ha valaki tudja mondja meg.
2010. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus szemét média: kiemeli ezt a két szót, holott ha elolvasod az egész cikket, csak annyit ír, ne fogyózz szoptatás alatt, mert ilyenkor a szervezet méregtelenít, és így átjuthat a babába is. Én büntetném azt, aki ezt írta, mert megtévesztheti a kevésbé informált anyákat, és ellenkampányol a szoptatásnak, ami a legfontosabb a babának!
2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez az egész nem is az anyatejről szól. Ami sohasem lesz mérgezett, bármit is álmodnak bele. A kemikáliákról meg annyit, hogy ezért nem kell naponta hajatmosni, ezért nem kell egy fürdésre fél adag tusfürdőt kinyomni. (a fürdőrózsa ezért nagyon tuti, picike tusfürdő és fel lehet habosítani)

Minden káros, mindentől asztmát lehet kapni, minden rákkeltő....Igaz, különféle mesterséges dolgok vannak a kozmetikumokban de azt kell írjam az emberi belső egyensúly sajnos kénytelen folyamatosan alkalmazkodni hozzá. Ráadásul a mennyiség sem mindegy.A kosztól, portól, penésztől nagyobb eséllyel lehet asztmát kapni.

2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
hosszutávon attol fűgg mit eszik és mit iszik az anyuka
2010. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Imádom, mikor a sajtó felröppent ilyen "amerikai kutatók kimutatták" kezdetű sztorikat!!!! Annyi ökörségre van manapság pénze a kutatóknak, hogy mindent és annak az ellentétét is ki tudják a kutatásaik alapján mutatni. Ha végig olvassuk a cikket, az is benne van, hogy már maga a magzat megmérgeződik az anyaméhben... Aztán az anyatej... akkor ugyan mivel etessük a babáinkat? Mindenki adjon tápszert? Biztos, hogy zöld aktivistáról van szó és nem egy tápszergyártó cég megbízottjáról????
2010. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 xStefix ***** válasza:
47%

A cikk jó és igaz is, de nem tudom, miért úgy említik benne az anyatejet, ahogy. Igaz, hogy sok méreganyagot tartalmaz, de a szoptatás járulékos előnyeiről és mondjuk a mérgek elkerüléséről már megint nem esik szó...

Nem hiszem, hogy rossz szándékkal készült a kisfilm ill. íródott a cikk, de lehet, hogy egyeseknél megintcsak rossz véghagja lesz a dolognak.

Azt viszont nem értem, hogy miért ezt a címet adták neki, amikor csak 3 sor szól benne az anyatejről. Ha figyelemfelkeltés, az jó, de ahogy feljebb is írtam, sokan rossz irányba fogják továbbgondolni. :(

2010. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
De annyi biztos hogy az anyatej se ártatlan.
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

A véleményemet kérdezed? El kéne olvasni a cikket normálisan. Szövegértelmezés. Van egy bombasztikus főcém, és tovább nem jutsz... A cikk arról szól, hogy sok minden tele van méreggel, a rúzsok, a kozmetikumok is, és ez még az anyatejbe is eljuthat.


Úgyhogy a cikk engem nem az anyatejes táplálás "mérgező voltáról" győzött meg, hanem arról, hogy jobban nézzem meg, mivel sminkelem magamat. Dior rúzsom szerencsére nincsen.


És nem zárom ki, hogy nincs a cikk mögött egy tápszergyártó cég...

2010. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!