Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha én nem szeretnék szoptatni,...

Ha én nem szeretnék szoptatni, akkor előre mondjam az orvosnak, hogy írja föl a tapszert?

Figyelt kérdés
Második terhességem. Az elsőnél nekem kín szenvedés volt, vérzett , sebes lett, nem gyógyult, rá adasul tejem is alig volt. Én nem akarom ezt megint eljátszani , mondjon bárki bármit! A kórházban persze fogom szoptatni, már ha lesz tejem, aztán itthon szeretném abba hagyni.
2021. júl. 26. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Megemlítheted neki
2021. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én kértem még a kórházban egy receptet, mert amúgy be is sárgult a gyerek meg császáros is voltam. Aztán a gyerekorvoshoz, amikor mentünk, azt mondtam, hogy próbálkozunk de nem szopizik meg fejek (igaz is volt de nem igazán erőltettem) de kevés van és szeretnék tápszert. Utána már senki se foglalkozott vele, hogy mit eszik.
2021. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🥰
2021. júl. 26. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Előre nem közölném. Vennék 2 dobozzal,aztán szólnék, hogy nincs tejem és írjon
2021. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azt nem a gyerek orvosnak kellene föl írnia? Ismerősöm rossmanban vett beba-t, nekik be vált, ugye azt nem kell receptre kérni
2021. júl. 26. 14:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell recept én úgy tudom a gyógyszertárban sem, csak azzal olcsóbb.

Én szülés előtt kértem receptet a gyerekorvostól, mert attól féltem, hogy nem megy majd a szoptatás és éhenhalunk, simán odaadta

2021. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket megveheted recept nélkul. Első gyerek bebát evett azt vettem a 2.nak is. Aztán nem volt jó, váltottunk de lényegében mindegy milyen csak ujszülöttkortól adhato legyen es lehetoleg hipoallergén.
2021. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a második gyerekemnél úgy csináltam ahogy a 4-es válaszoló írja.
2021. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Lefejed a tejet előre ha van és vannak mellbimbó védők stb. De simán felírja a doki, ha azt mondod alig van tejed.
2021. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! 🥰♥️
2021. júl. 26. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!