Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hetes babám szopizás közben...

9 hetes babám szopizás közben morog, mérgelődik, kapálózik kezével-lábával, meghúzza a mellbimbóm, miert csinálja ezt ?

Figyelt kérdés

Először azt hittem, hogy kifogyott a mellem de megnyomom és kicsurog belőle.

Máskor mindig megnyugodott szopizás közben, de most olyan mintha felmérgedne. Miért csinálja ezt ? Mi baj lehet ?


2021. aug. 18. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettél valami szokatlan ételt?
2021. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem szokatlan ételt. Pár napja csinálja ezt.
2021. aug. 18. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem spriccel a tejed es zavarja, de csak tipp. Azert szoktak ilyenkor rafogni hogy "elallitsak".
2021. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejleado reflexet indítja be vagy az ellenkezője, amit írtak felettem is: zavarja ha erős a tejleado és spriccel.
2021. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Vagy olyan mint a fiam ő mart mindig elkellett fordítanom a fejem, mindig így szopott. Sajnos így maradt 2.5 éves és szeret ütni, csípni bármilyen okból, öröm, düh, bánat.

Azt mondta a konduktor, hogy vehemens vannak ilyen babák.

2021. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!