Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagyon faj a mellbimbom...

Nagyon nagyon faj a mellbimbom megorulok, eddig semmi bajom nem volt 9 hetes vagyok, normalis hogy meg most jonnek a tunetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességi tüneteknek nincs sorrendje, pl 4-6hétig émelygés, 6-12ig mellfájdalmak.

Mindenkinél máshogyan és máskor jönnek a tünetek.

Az sem baj, ha nincsenek, ha enyhülnek, ha mind megvan.

Az, hogy fájnak a mellbimbóid, sajnos nem tudsz velük mit kezdeni, edződnek, a hormonok hatása, majd kicsit javul, hogy pánikolhas azért:D mert elmúlt, és ez kezdődik elölről, és azt ha peched van, meg is tartod végig.

2009. jún. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nem volt más tünetem mint hogy fájt a mellem,de ugy a 9 hét körül az is elmúlt,majd a 12. hét után visszajött a fájdalom-olyan érzékeny volt a mellbimbóm hogy a ruhát is alig türtem meg.azota hullámzó-hol elmúlik hol visszajön,de már annyira nem érzékeny mint az elején.

28 hetes km

2009. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én 5 hetes terhes voltam amikor kiderült, hogy valóban terhesség és szintén a bimbóm fájt nagyon annira hogy még aludni sem bírtam! Most 24 hetes vagyok és idáig ez az érzés megmaradt bár néha egy kicsit elviselhetőbb! Viselj kényelmes melltartót! Az meg, hogy most jönnek a tünetek nem baj nem vagyunk egyformák! Üdv. 24 km
2009. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!