Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért jön mindenki azzal hogy...

Miért jön mindenki azzal hogy az újszülött gyerek megelégszik az elotejjel... És akkora gyomra mint egy cseresznye mag?

Figyelt kérdés
3.gyerkeket szulom... 3.jara élem át ugyanezt...nincs segy csepp elotejem sem 24.en lett meg ..azóta a mellemen van szegény már csillagokat látok sebes véres ..szívja de éhes és türelmetlen...pótlást nem kap szoptassam ...nem értem miért kell kinloztatani miért nem lehet adni neki addig pótlást amíg lesz tejem valamennyi....szoszerint éhezik a gyerek...én nem akkora a gyomra mint egy cseresznye mag... Ma egy kiadós vita után kapott tápszert és bizony 50ml megevett ... érdekes..mindent értek mit miért mondnak ..de hogyjek el már hogy nálam senki nem akarja jobban szoptatni a gyerkeket
2021. aug. 26. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan 4-es csak akkor ne csodálkozzon ha nem lesz teje....
2021. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
A babák nem olvasták a "nagykönyvet", nem tudjàk mivel kellene megelégedniük, amelyik éhes sír. Nekem kérni sem kellett, a csecsemősök adtak pótlást mert konkrétan a babámtól zengett a komplett folyosó. Frusztrált volt, hiába szopizott volna nem volt mit. Orvos közölte hazamenetelkor, hogy egy ekkora súlyú étvágyú babának fog kelleni pótlás otthon is. Otthon folytatódott, hiába volt mellen sírt. Tápszeres lett, nem bánom. Nekem mindig is fontosabb volt az ő jóléte mint a tej.
2021. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Az első napok szerencsétlenkedésére fel van készítve a baba biológiailag, ezért van a születés utáni max.10%-os súlyvesztés, amikor felhasználja a baba az erre félretett tartalékait. Állítólag nem lehet észrevenni a meggymagnyi tejet, azaz kiszophatja azt a gyerek úgy, hogy az anya meg van győződve arról, hogy nem jött ki semmi. Mi ugyan kaptunk tápszert a kórházban, amikor kezdett 10% körül lenni a súlyvesztés.
2021. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk nem 50 ml-t, nekünk is mondták, hogy ha kitágulna a gyomra, az nagy szívás, ezért is tiltották be azt a régi gyakorlatot, hogy születésekor azonnal vizet itattak a babával, hogy ellenőrizzék a nyelőreflex működését, mert már az a pár korty is kitágította a pici gyomrát és ezt az anya rendszere nem tudta kezelni.
2021. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
12es egy az egyben velünk is így volt majdnem 4 kg-al született a lányom, hiába volt szinte folyamatosan mellen ordított torka szakadtából zengett a kórház, véres, sebes volt mindkét mellbimbóm. Nagyon megviseltek a kórházi napok. Hatalmas étvágyú gyerek a mai napig, nekünk is kellett a pótlás végül tápszeres lett. Utólag bánom mit összegörcsöltem az első hetekben.
2021. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!