Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyilalo fajdalom csak a jobb...

Nyilalo fajdalom csak a jobb mellben, bajt jelent vagy csak a szoptatas miatt van?

Figyelt kérdés
7 hetes lesz a kisfiam par napon belul. A kezdetek ota anyatejes, mikor a kolosztrumbol tej lett a mellemben iszonyuan fajt, de par nap alatt elmult. A 3 hetes novekedesi ugrasnal csak fajtak a bimboim a sok szoptatas miatt, akkor csak parszor ereztem ezt a nyilalo fajdalmat a jobb mellemben. Mar (gondolom) tul vagyunk a 6 hetes novekedesi ugrason, bar azota is nagyon surun cicizik es megint erzem ezt a fajo, nyilalo fajdalmat de csak a jobb mellemben megint. Mindkettobol ugyanugy eszik, ugy emlekszem parszor a terhesseg alatt is ereztem ezt de nem sokszor. Azert ijedtem mar meg mert csak az egyikben jelentkezik. Nincs begyulladva, rendszeresen masszirozom de rendesen ki is eszi a kis bogyoka ami benne van. Aggodnom kene ez miatt vagy normalis? Elso babas anyuka vagyok, meg nincs tapasztalatom :(
2021. szept. 13. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mindkèt mellemben volt, a tejleadò reflexet kìsèrte. Ugyanolyan, mint amit leìrtàl, eles, nyilalò fàjdalim, mintha egy-egy tejmirigy csoport begörcsölt volna. Jobban nem tudom körülórni, hogy mi törtènhetett. A szoptatàssal nem volt gondom, egy idő utàn a fàjdalom is elmúlt.
2021. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!