Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyenkor a másik mellem...

Ilyenkor a másik mellem fejjem le?

Figyelt kérdés

Azt mondta a védőnő hogy mindkét mellből szoptassak egy etetésnél. De ha jóllakik az egyikből, akkor a másikat fejjem le? Sőt szerintem az első mell se ürül ki teljesen. Pedig van hogy több mint egy órát van cicin. Tegnap mértem és 70 ml-t evett.

1 hetes a baba


2021. okt. 3. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan átállhatsz a váltott mellre


Ha nem lakik jól csak akkor teszed a másikra.. ha feszül fejsz belőle, ha nem, és nem szeretnél fagyaszgatni, hanem hagynád veállni a kereslet kínálatot, akkor ne fejj.

Legközelebb a nem kiszopott mellett adod neki kezdésnek.

A legtöbb esetben elég egy mell, a végén jön a szírdúsabb, táplálóbb, jó, ha hagyod rajta dolgozni.

( az eleje szomjoltó, hígabb/ cukrosabb tej.. ha sokat eszik csak ebből, akkor nem tart sokáig a jóllakottság, nem hízlal annyira, ès fájni fog a tejcukortól a pocakja)


Növekedésugrástól ne ijedj meg majd! Nem kell pótlàs, csak akkor növeli a tej mennyiségét, olyan mintha semmi nem lenne elég.. de van aki meg sem érzi.. ez a ritkább.



Ha szeretnél hiteles infókat, akkor facebook szoptatás tanácsadás kérdezz felelek csoportot vagy a lll.hu infóit olvasgasd.



- két 6 hóbapig kizárólag szoptatott majd 2,5 és egyelőre 1,5 évig szoptatott gyerekem van, miből majd egy évet együtt is szoptattam őket


Bàrmi kérdésed van írhatsz priviben is

2021. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem feszül a melled kellemetlenül, akkor egyàltalan nem kell fejni. Ha feszül, akkor is csak annyit, amennyitől megkönnyebbül picit. Az nem jò, ha mèregeted, nem ad pontos informàciòt.

Legyen annyit cicin, amennyit csak szeretne. Az első nagyon jò tanàcsokat ìrt.

2021. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig szoptattam úgy, hogy 1 szoptatás, 1 mell.

2 évig.

Sosem fejtem.

A másik mell jó lesz a következő etetésre.

2021. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, amit az előttem szólók írtak, hogy csak egy mell, ha nem feszül a másik. Elég gyakori ez a módszer. Nekem feszült, ezért próbáltam felezni az időt. Hamar mellett váltottam. Ha csak 20 percet evett, legközelebb 10-él váltottam. De ha így a másik mellen tovább volt, az se gáz, mivel mindkettőből evett valamennyit. Következőnek meg azzal kezdtem, amelyik teltebb volt. Ko kell tapasztalnod, neked hogy kényelmes. Illetve úgy is fogod látni, hogy kb mennyi idő és tudsz taktikázni. A lényeg, hogy a baba jól lakjon, és neked is kényelmes legyen
2021. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!