Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás lenne?

Mellgyulladás lenne?

Figyelt kérdés

Szoptatom a 4.5 hónapos fiamat ma reggel arra keltem,hogy egyik cicim iszonyúan fáj egyik oldalt ahogy mozogtam még rosszabb volt ráadásul hason aludtam,lehet az miatt van az egész. Rátettem cicire ki is szívott belőle 170 et picit megkönnyebbültem de ugyan annyira fáj azon a helyen. Ráz. Hideg kicsit remeg a kezem megmértem a hőmet csak 37.2 nem is érzem jól magam,kicsit gyengének érzem magam.

Ilyen a mellgyulladás?

Mivel péntek van érdemes felhívni a háziorvost? Tudom,hogy fejni kell és gyakran cicire tenni de normális hogy nem vagyok jól és hőemelkedésem van?


2021. okt. 15. 08:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értem. Cephalosporin, azitromicin esetleg? Utóbbit nemrég kellett szednem, én is szoptatom a kislányom, alaposan utána jártam, elhiheted 😉
2021. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled végül? Velem most pont ugyanez van. 9 hónapos a kisfiam, reggelre baromira elkezdett fájni az egyik mellem viszont nincs se csomó se semmi. Mostmár piros is a bor. :((
2022. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!