Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem jó a bimbóvédő?

Miert nem jó a bimbóvédő?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy mellgyulladast is okoz, és igaz az hogy ezzel nem szivja úgy ki a gyerek a tejet?

Szeretnem elhagyni, de Mini a mellbimbom :/


2021. okt. 31. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mini? A kicsi a legjobb, mert még a normàlt is nehezen kapja be rendesen egy gyerek, amíg "hozzá nem nő a feje/szája".
2021. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A bimbóvédő miatt nem stimulálja annyira a melledet mint anélkül, így kevesebb inger éri, nem áll be teljesen a kereslet kínálat
2021. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egyik befelé fordul a másik szintén 'mini' több éve szoptatok.

A gyerek hozzászokik, O csak azt az egyet (kettőt ismeri) neki nem lesz fura, hogy 'mini'. Neki jó lesz hidd el.


A védő azért nem jó, mert más technikával szopja, gyenge szimulalast kap a mell. Sokszor okoz szoptatási problémát.

2021. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mindenkinél más, nekem is az egyik mellbimbóm befele fordul az első fiam nem fogadta el bimbóvédővel igy csak az egyikből evett de csak 3 hónapig volt tejem. A második fiam elfogadta csak azzal evett már a korházba is 2 éves koráig cicis volt. 7 hónapos volt mikor egyszer éjjel a nélkül evett utánna már nem is kellett.
2021. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, befele fordul. Akkor holnaptol próbálkozunk, remelem hogy sikerül!
2021. okt. 31. 19:13
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A lányom két hónapja szoptat bimbóvédővel. Semmi baja se neki, ,se a gyereknek. És bőven van teje kezdettől.
2021. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően nincs vele “baj” de nem válik be mindenkinek.
2021. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Mellgyulladást nem tudom, hogyan okozna. Hogy nem szívja ki a baba az összes tejet meg apadni fog - hát lehet, de fejéssel lehet ellensúlyozni, ha ez lenne a gond. Szerintem inkább azért vannak sokan ellene, mert valamikor a bimbó kisebesedése miatt használják, de a jó mellretétel megtanulása nélkül. Ilyenkor a rossz mellretétel hatásaival kell számolni (kivéve a sebesedést), közte a kérdésben felsoroltakkal.


Egy biztos, jobb bimbóvédővel szoptatni, mint egyáltalán nem.

2021. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 mondjuk ez is olyan dolog, hogy abszolút nem értem valaki miért ugat bele más dolgába. (Most nem rád értem). Mindenki annyit és úgy szoptat, ahogy akar. És igen, van aki a kisebesedett mellbimbó miatt használja. Hát istenem. Ha beválik tökmindegy. Ha nem akkor úgyse fogja.
2021. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy hasonló problémával (kicsi bimbó, szoptatás bimbóvédővel, hogyan próbáljam elhagyni) az itt olvasható tippek segítettek:

[link]


Meg a többi cikkük, van külön a mellretételről is.

2021. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!